Dos Playas Faranda

  Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, Cancún

4/5

Dos Playas Faranda

    Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, Cancún
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zajezdu
Cena zahrnuje
 • ubytování v 3* hotelu na uvedený počet nocí
 • ALL INCLUSIVE program
 • letecká doprava Praha – Cancún a zpět (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • služby českého delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
 • cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách)
 • pobytová taxa 1,5 USD / pokoj / noc – hradí se na místě
Poznámka

Kategorie dítě: do věku 11,99 let

Popis hotelu
Dos Playas Faranda
O ubytování

Pobřeží Karibiku s azurovou vodou a písčitými plážemi v letovisku Cancún. To vše si vychutnáte z pohodlí moderního hotelu, ve kterém poznáte pravý význam slova relax. Zažijte s námi mexický temperament a vyhlášenou pohostinnost.

Poloha a popis

Menší a příjemný hotel leží přímo na pláži. Z jedné strany jej obklopuje vyhlášená laguna Nichupté a z druhé Karibik. Klidné místo pro šnorchlování. Hotel prošel v poslední době rekonstrukcí a nabízí moderně řešené pokoje. Jeho doménou je také velmi hezky udržovaná zahrada s palmami a příjemným stínem. Relax si užijete vedle bělostných pláží také v hotelovém bazénu, který je rozdělen na část pro děti a dospělé. Letiště je vzdáleno cca 25 km. Centrum letoviska Cancún je vzdáleno cca 1,5 km.

Pokoje

Hotel má k dispozici celkem 158 pokojů a nabízí moderně řešený interiér. Všechny pokoje mají manželskou postel nebo postele s oddělenými lůžky, klimatizaci, TV/SAT, telefon, miniledničku, bezpečnostní schránku, samostatnou koupelnu se sprchou a fénem. Některé pokoje jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Do pokoje je možné přidat až 2 přistýlky pro děti.

Služby hotelu

V ceně ALL INCLUSIVE programu hotel svým hostům nabízí vedle využití bazénu s terasou, či odpočinku v tropické zahradě také sportovní vyžití na tenisovém kurtu, při plážovém volejbale, stolním tenise, ve fitness centru nebo při vodních sportech. Vybrat si můžete také z animačních programů pro dospělé či večerní zábavy. Lehátka, slunečníky rovněž v ceně. Za příplatek si můžete objednat masáž. Pro pohodlí klientů je v hotelu mini market a bankomat, 24h recepce, Wi-Fi zdarma, 2 bary u bazénu a pizzerie. Mnoho dalších atrakcí je dostupných v letovisku Cancún.

Stravování

Zájezdy nabízíme s ALL INCLUSIVE. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o -co se množství týče - neomezenou konzumaci. Těšit se můžete rovněž na tématickou kuchyni - místní mexickou, orientální, seafood, asijskou. Tu si můžete vychutnat na venkovní terase s částečným výhledem na moře. Občerstvit se pak budete moci u 2 barů v blízkosti bazénu, které připravují mnoho různých koktejlů.

Destinace

Tyrkysové vody Karibiku se světlým pískem, koupání v průzračně čistých zatopených jeskyních „cenotes“, šnorchlování se žraloky, cestování po památkách Mayské civilizace či pohostinnost a nekončící úsměvy místních obyvatel. Mexický koktejl, na který budete vzpomínat ještě dlouho po návratu z vaší dovolené. A to vše s přítomností českého delegáta.

Mexiko, plným názvem Spojené státy mexické, je velkou a rozmanitou zemí skládající se z 31 států. Oficiálním jazykem je španělština. Časový posun oproti ČR je minus 6 hodin. Občané ČR nepotřebuji vízum a nejsou vyžadována žádná speciální očkování. Naše zájezdy míří na Yucatánský poloostrov, kde se nachází nejznámější letoviska jako jsou Cancún, Playa de Carmen, Tulum či Akumal.

Mexiko, resp. Yucatán, však přináší mnohem více než jen známá letoviska. V jeden den se můžete slunit na plážích s tyrkysově modrým mořem a o pár hodin později na to se koupat v proslulých
mexických cenotes, zatopených přírodních jeskyních s křišťálově čistou vodou. Nebo můžete obdivovat památky, které zde zůstaly po Mayské civilizaci a večer si vychutnat výtečnou mexickou kuchyni. Při procházkách po památkách (např. v Tulumu) vám budou dělat společnost leguáni a když si během koupání nasadíte šnorchl a brýle, spatříte krásný podmořský svět. V létě máte možnost vydat se na Holbox a šnorchlovat s 15tunovými mírumilovnými žraloky obrovskými, zima je zase sezonou karnevalů.

POČASÍ
Do Mexica se můžete vypravit kdykoli od listopadu do srpna. Poloostrov Yucatán, kde se nacházejí hotely z naší nabídky, se pyšní krásným počasím s průměrnými teplotami kolem 28 stupňů
po většinu roku. Hlavní sezóna je prakticky od ledna do dubna, čemuž odpovídají také ceny hotelů. Ty klesají v květnu a červnu, přičemž počasí zůstává ideální. Výjimku tvoří hurikánová sezóna od začátku září do konce října.

DOPRAVA
Leteckou dopravu do cílového místa ve městě Cancún zajišťujeme na pravidelných linkách tradičních leteckých dopravců. Odlety jsou z Prahy, většinou se dvěma přestupy, jedním v Evropě a dalším v USA (nejčastěji v Atlantě nebo New Yorku). Na vyžádání je možné zajistit odlet z jiných evropských měst. V ceně zájezdu je zahrnut také transfer z letiště do hotelu a zpět. Vzdálenost z letiště do hotelů je od 20 do 100 km.

UBYTOVÁNÍ
Pro váš pobyt si můžete vybrat jak z nabídky luxusních resortů s programem ALL INCLUSIVE, tak příjemné ubytování střední kategorie. Podívejte se na nabídky našich hotelů zde v katalogu i na našich webových stránkách. S výběrem hotelu i lokality vám rádi poradíme.

DELEGÁTSKÉ SLUŽBY
V Mexicu se můžete těšit na přítomnost českého delegáta. Delegát vám vždy zajistí transfer z letiště do hotelu a druhý den po příletu vás čeká informační schůzka, kde se dozvíte všechny důležité informace a dozvíte se nabídku fakultativních výletů. Ty jsou rovněž provázeny českým průvodcem. Delegát je zároveň k dispozici na telefonu (možnost využít WhatsApp) a to 24 hodin denně. Delegát vám rovněž poradí a případně zařídí případné testy na Covid pro zpáteční cestu. Telefonní kontakt na delegáta budete mít k dispozici ještě před odletem.

FAKULTATIVNÍ VÝLETY
Oblast Yucatánského poloostrova je velmi rozmanitá a nabízí mnohem více než jen kilometry písečných pláží. Kompletní nabídka fakultativních výletů vám bude představena až na místě. Ceny výletů se pohybují od 35 USD.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování v 3* hotelu na uvedený počet nocí
 • ALL INCLUSIVE program
 • letecká doprava Praha – Cancún a zpět (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • služby českého delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách)
 • pobytová taxa 1,5 USD / pokoj / noc – hradí se na místě
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK Experitour s.r.o., IČ 24221414.
Lokalita dle pořadatele: Cancún, Cancún
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Dos Playas Faranda Cancún Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Dos Playas Faranda Cancún Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 052 657
dnes 8–18 h

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Quintana Roo

4/ 5 8 recenzí


Klára leden 2018
Prohlídka hotelu Dos Playas. Jednoduchý 3 * hotel . vhodný pro nenáročné klienty. ... celá recenze


Věra Fryštacká únor 2014
Dos Playas. celková spokojenost s prostředím, služby jsou omezené 3hv.. ale s tím se dalo počítat... celá recenze


Ševčíci duben 2013
Výborná dovolená. Menší rodinný hotel blízko centra Cancúnu, milý personál, výborná kuchyně, velmi hezká udržovaná zahrada, skvělé koupání a čisté p... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Mexiko

Mexiko, oficiálním názvem Spojené státy mexické, je zemí ve Střední Americe. Díky své rozlehlosti je území Mexika velmi různorodé. Najdeme zde písčité pláže, hory, pouště, savany i tropické pralesy. Nejznámějším turistickým lákadlem jsou památky mayské a aztécké kultury, monumentální stavby dávných civilizací. Dovolená v Mexiku je rájem pro dobrodruhy, kombinovat lze koupání v Karibiku nebo Tichém oceánu s poznáváním výjimečných přírodních i kulturních zajímavostí. Výhodou země Střední Ameriky je, že si každý najde to své, po čem jeho duše touží. Přírodní scenérie mexického tropického pásu, jeho hory, sopky i biota jsou úchvatné a na druhé straně stojí nebývale stará kultura, jejíž odkazy jsou v Mexiku výjimečně zachované.

Nezávazná objednávka

Dos Playas Faranda
    Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, Cancún

Cena
40 790 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 052 657

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
40 790 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
3 052 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
2 170 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 14 dní
0
1 250 Kč