Eliantos Hotel

  Itálie, Sardinie, Santa Margherita di Pula

Eliantos Hotel

    Itálie, Sardinie, Santa Margherita di Pula
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Eliantos - hotel, kde se snoubí historie, kultura a tradice jižní Sardinie, ideální pro klidnou dovolenou blízko moře.

Poloha

Hotel je situován mezi mořem a kopci na jihu Sardinie, v oblíbené lokalitě Santa Margherita di Pula, cca 40 km od hlavního města Sardinie - Cagliari a 3 km od centra Santa Margherita di Pula. Pozemek o rozloze 7000 m2 je obklopený typickou středomořskou vegetací, zejména letitými piniemi a jalovci. Poloha hotelu zajišťuje maximální komfort a soukromí. Městečko Pula s náměstím s restauracemi, bary a obchůdky je vzdáleno 10 km, stejně jako archeologická oblast Nora. Jih Sardinie je bohatý na tradice a kulturní zajímavosti i architekturu - kromě římských ruin Nora stojí za zmínku také oslavy svátku Sv. Efisia nebo v létě pořádané rozmanité kulturní akce ve Forte Aréně (2 km). Vzdálenost od letiště Cagliari: 47 km, cca 50 min.

Vybavení

Název Eliantos pochází z řeckého 'Helios' Slunce a 'Anthos' - květina. Příjemný hotel dokončený v r. 2017 nabízí hostům vstupní halu s recepcí a barem se snídaňovou terasou, bazén se sluneční terasou, wellness & Spa (turecká lázeň, chromoterapie, sauna, masáže). Pokoje Executive mají v ceně další privátní bazén (společný pro hosty ubytované ve 3 pokojích Executive). Za poplatek: wellness centrum, výlety, potápění, vodní sporty, jízda na koních, Green Fee v Is Molas Club. Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí 14 útulných pokojů, z nich každý nese jméno jedné z typických sardinských květin. Všechny pokoje mají TV, Wi-Fi připojení zdarma, fén, trezor, klimatizaci, vlastní koupelnu, a venkovní prostor - terasu, balkon nebo předzahrádku s posezením. Typologie pokojů: DELUXE - 16 m2; manželské lůžko, koupelna se sprchou, výhled do zahrady. Max. 2 dospělí + INF. SUPERIOR DELUXE - 17 m2; manželské lůžko, koupelna se sprchou, balkon s výhledem do zahrady a na bazén. Max. 2 dospělí + INF. JUNIOR SUITE - 20 m2; manželské lůžko a rozkládací divan, koupelna se sprchou a výhled do zahrady. Max. 4 dospělí. EXECUTIVE - 30 m2; manželské lůžko (Queen size) a rozkládací divan, koupelna s hydromasážní vanou pro 2 osoby a emocionální sprchou a výhled do zahrady, privátní bazén společný pro 3 pokoje typu Executive. Max. 4 dospělí. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání - lze v pokoji Deluxe a Deluxe Superior. Check-in: 16:00 hod. Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Snídaně formou bufetu včetně vybraných horkých a studených nápojů. Eliantos Resort & SPA Ristorante - restaurace se zaměřuje na středomořskou kuchyni doprovázenou vynikajícími místními víny. Nepravidelně jsou organizovány typické sardinské večeře (za příplatek).

Sport a animace

Hostům je k dispozici bazén. Za poplatek v okolí: vodní sporty, jízda na koních, potápění, pronájem gumových člunů. 8 km od hotelu je golfový klub Is Molas.

Wellness & beauty

Wellness & Spa centrum za poplatek nabízí: emocionální sprchy, chromoterapii, tureckou lázeň. Masáže. Sluneční terasu a čajový koutek s výhledem na bazén.

Pláž

Veřejná písečná pláž Santa Margherita di Pula je vzdálena cca 400 a lze na ni pohodlně dojít pěší stezkou vedoucí přes pozemek hotelu Is Morus. Různé varianty plážového servisu za poplatek na místě (info na recepci).

Speciální nabídky

SLEVA FIRST MINUTE již kalkulovaná v cenách zájezdu: 15 % z ceny ubytování do 31.5.2020 Slevy FM nelze sčítat s jinými slevami. Na vyžádání: NOVOMANŽELÉ - 15 % z ceny ubytování při pobytu na min. 7 nocí. Nelze sčítat s ostatními slevami. SENIOŘI nad 65 let - 15 % z ceny ubytování při pobytu na min. 7 nocí. Nelze sčítat s ostatními slevami. Platí při pobytu dvou osob ve věku nad 65 let v tomtéž pokoji.

Základní cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní, služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2020).
VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní.

Základní cena nezahrnuje

Pojištění
Transfer z/na letiště - pro nabídku privátního transferu kontaktujte prodejce.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Sardegna Travel, IČ: 27112063. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Sardinie
  • Místo dle CK: Santa Margherita di Pula

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 628 291
dnes 9–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Eliantos Hotel
    Itálie, Sardinie, Santa Margherita di Pula

Cena
31 430 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 628 291

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
31 430 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč