Eliantos Hotel

  Itálie, Sardinie, Santa Margherita di Pula

Eliantos Hotel

    Itálie, Sardinie, Santa Margherita di Pula
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Eliantos - hotel, kde se snoubí historie, kultura a tradice jižní Sardinie, ideální pro klidnou dovolenou blízko moře.

Poloha

Hotel je situován mezi mořem a kopci na jihu Sardinie, v oblíbené lokalitě Santa Margherita di Pula, cca 40 km od hlavního města Sardinie - Cagliari a 3 km od centra Santa Margherita di Pula. Pozemek o rozloze 7000 m2 je obklopený typickou středomořskou vegetací, zejména letitými piniemi a jalovci. Poloha hotelu zajišťuje maximální komfort a soukromí. Městečko Pula s náměstím s restauracemi, bary a obchůdky je vzdáleno 10 km, stejně jako archeologická oblast Nora. Jih Sardinie je bohatý na tradice a kulturní zajímavosti i architekturu - kromě římských ruin Nora stojí za zmínku také oslavy svátku Sv. Efisia nebo v létě pořádané rozmanité kulturní akce ve Forte Aréně (2 km). Vzdálenost od letiště Cagliari: 47 km, cca 50 min.

Vybavení

Název Eliantos pochází z řeckého 'Helios' Slunce a 'Anthos' - květina. Příjemný hotel dokončený v r. 2017 nabízí hostům vstupní halu s recepcí a barem se snídaňovou terasou, bazén se sluneční terasou, wellness & Spa (turecká lázeň, chromoterapie, sauna, masáže). Pokoje Executive mají v ceně další privátní bazén (společný pro hosty ubytované ve 3 pokojích Executive). Za poplatek: wellness centrum, výlety, potápění, vodní sporty, jízda na koních, Green Fee v Is Molas Club. Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí 14 útulných pokojů, z nich každý nese jméno jedné z typických sardinských květin. Všechny pokoje mají TV, Wi-Fi připojení zdarma, fén, trezor, klimatizaci, vlastní koupelnu, a venkovní prostor - terasu, balkon nebo předzahrádku s posezením. Typologie pokojů: DELUXE - 16 m2; manželské lůžko, koupelna se sprchou, výhled do zahrady. Max. 2 dospělí + INF. SUPERIOR DELUXE - 17 m2; manželské lůžko, koupelna se sprchou, balkon s výhledem do zahrady a na bazén. Max. 2 dospělí + INF. JUNIOR SUITE - 20 m2; manželské lůžko a rozkládací divan, koupelna se sprchou a výhled do zahrady. Max. 4 dospělí. EXECUTIVE - 30 m2; manželské lůžko (Queen size) a rozkládací divan, koupelna s hydromasážní vanou pro 2 osoby a emocionální sprchou a výhled do zahrady, privátní bazén společný pro 3 pokoje typu Executive. Max. 4 dospělí. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání - lze v pokoji Deluxe a Deluxe Superior. Check-in: 16:00 hod. Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Snídaně formou bufetu včetně vybraných horkých a studených nápojů. Eliantos Resort & SPA Ristorante - restaurace se zaměřuje na středomořskou kuchyni doprovázenou vynikajícími místními víny. Nepravidelně jsou organizovány typické sardinské večeře (za příplatek).

Sport a animace

Hostům je k dispozici bazén. Za poplatek v okolí: vodní sporty, jízda na koních, potápění, pronájem gumových člunů. 8 km od hotelu je golfový klub Is Molas.

Wellness & beauty

Wellness & Spa centrum za poplatek nabízí: emocionální sprchy, chromoterapii, tureckou lázeň. Masáže. Sluneční terasu a čajový koutek s výhledem na bazén.

Pláž

Veřejná písečná pláž Santa Margherita di Pula je vzdálena cca 400 a lze na ni pohodlně dojít pěší stezkou vedoucí přes pozemek hotelu Is Morus. Různé varianty plážového servisu za poplatek na místě (info na recepci).

Speciální nabídky

Na vyžádání: NOVOMANŽELÉ - 15 % z ceny ubytování při pobytu na min. 7 nocí. Nelze sčítat s ostatními slevami. SENIOŘI nad 65 let - 15 % z ceny ubytování při pobytu na min. 7 nocí. Nelze sčítat s ostatními slevami. Platí při pobytu dvou osob ve věku nad 65 let v tomtéž pokoji.

Základní cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní, služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2020).
VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní.

Základní cena nezahrnuje

Pojištění -
Transfer z/na letiště - pro nabídku privátního transferu kontaktujte prodejce.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Sardegna Travel, IČ: 27112063. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Sardinie
  • Místo dle CK: Santa Margherita di Pula

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 628 291
dnes 7.30–17 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Eliantos Hotel
    Itálie, Sardinie, Santa Margherita di Pula

Cena
15 050 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 628 291

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 050 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč