Ellia Club

  Řecko, Rhodos, Lardos, Rhodos východ

3/5

Ellia Club

    Řecko, Rhodos, Lardos, Rhodos východ
Animace

Dětský klub v češtině a animační programy organizované ve spolupráci hotelových a našich českých animátorů .
Novinkou v létě 2024 je klubový hotel Ellia CK Club, kde Vás přivítají naši animátoři a ve spolupráci s mezinárodním hotelovým týmem pro Vás přichystají bohatý program. Čeká Vás spousta zábavy, oblíbené aktivity a trocha pohybu při nenáročném sportu. Samozřejmostí v našich klubových hotelech je také dětský klub v češtině, kde se mohou děti každý den těšit na nová dobrodružství a zábavné aktivity.
O nezapomenutelné zážitky je tak postaráno. Večer se můžete rozvlnit v rytmu dětské diskotéky. Celodenní zábavu zakončíme večerním představením připravovaným ve spolupráci všech hotelových animátorů.
Animační sezona: 23. 6. - 10. 9. 2024
V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů. Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, v češtině mohou být organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.

Doporučení

Další novinkou mezi našimi klubovými hotely je Ellia CK Club na řeckém ostrově Rhodos. Hotel leží v příjemné zahradě a je tvořen několika nižšími budovami postavenými v minimalistickém stylu. Nechybí zde ani víceúčelové hřiště a vlastní menší aquapark. Samozřejmostí jsou i služby all inclusive, stejně jako přítomnost našich českých animátorů s programem plným zábavy pro děti i dospělé. Potěší také blízkost jednoho z nejkrásnějších a nejobdivovanějších míst na ostrově, historického městečka Lindos.

GPS

36.080117, 28.019692

Pláž

Dlouhá a široká písčitooblázková pláž se nachází cca 350 m od hotelu přes místní komunikaci (cca 5 minut chůze), slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Vzdálenost od pláže (cca)

cca 350 m

Vzdálenost od pláže (m)

350

Poloha

Hotelový komplex skládající se z několika budov a bungalovů se nachází v mírném kopci oblíbeného letoviska Lardos ve vzdálenosti cca 350 m od písčitooblázkové pláže. Centrum vesnice Lardos je vzdáleno cca 2 km od hotelu, mezinárodní letiště Diagoras cca 60 km a historické městečko Lindos cca 6 km.

Štítky

Miniaquapark || Animace v češtině 23.6.-10.9. || Dětský klub v češtině od 23.6.-10.9. || Písčitooblázková pláž cca 350 m || Příjemná atmosféra || Rodinné pokoje || Krásný výhled

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 do 09:30, obědy od 12:30 do 14:30, večeře od 18:30 do 21:30 h), lehké občerstvení během dne, v odpoledních hodinách zmrzlina, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:30 do 23:00 h v hotelem daných barech. Podrobnější informace týkající se rozsahu služeb all inclusive obdržíte při příjezdu. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Hotel poskytuje tři typy ubytování. Standardní pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Maximální obsazenost dvě osoby. Standardní pokoje 2+1 s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Tento typ pokoje je po rekonstrukci. Maximální obsazenost tři dospělí. Standardní rodinné pokoje v bungalovech (dvě místnosti) s terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. Pokoje jsou umístěné v přízemí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, dva bary, bazén, dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště, aquapark (skluzavky a tobogán), animační programy pro děti a dospělé v českém jazyce, minimarket, směnárna.
Zdarma: Wi-Fi (ve veřejných prostorech), slunečníky a lehátka u bazénu, minifotbal, volejbal, stolní tenis, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: SPA centrum, posilovna, gril bar (otevřen i pro veřejnost), kulečník.

Název

Ellia CK Club

Základní cena zahrnuje

 • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
 • transfery do pobytového místa a zpět
 • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
 • česky/slovensky mluvící delegát
 • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Nepovinné příplatky:
 • volitelné doplňkové služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: ALEXANDRIA a.s., IČ 25661507.
Lokalita dle pořadatele: Rhodos, Lardos

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ellia Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 280 m
Všechny zájezdy do  Ellia Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 599 467
dnes 8–20 h

Hodnocení

3/ 5 22 recenzí

Petra srpen 2023
Ellia Hotel ***, Řecko, Rhodos, Lardos
Ellia hotel. Popravdě, asi jsme čekali víc. Krásně nafocené v katalogu CK,ale realita je jiná. Hotel asi odpovídá 3 hvězdám,ale příště už budem... celá recenze

family červenec 2019
Ellia Hotel ***, Řecko, Rhodos, Lardos
Hotel ELLIA Rhodos. Jedním slovem katastrofa!!!!! Pokoj vybydlený, postel se rozpadla, výhled na zadní stranu kychuně hotelu. Přitom byl zakoupen poby... celá recenze

Radka červen 2023
Ellia Hotel ***, Řecko, Rhodos, Lardos
Ellia hotel pro děti. Na 3* hotel je to velmi pěkný hotel. Většinou jsou pokoje nové, moderní jídelna s teráskami a možnosti jíst venku s výhledem na mo... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-ellia-club-rhodos-recko-z2599467/1949667606/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

 • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

 • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací