Ensana Thermal SÁRVÁR Health Spa Hotel

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Sárvár

1/5

Ensana Thermal SÁRVÁR Health Spa Hotel

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Sárvár
Číslo zájezdu: 1 701 743
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Ensana Thermal SÁRVÁR Health Spa Hotel

Poloha

hotel leží v centru královského parku, pár minut chůze od centra města a 500 m od lázní Sárvár.

Vybavení a služby

restaurace, kavárna, letní terasa, místnost na společenské a karetní hry, obchod se suvenýry, ordinace lékařů, směnárna, hotelový trezor na recepci, výtah, animace a výlety, internetový koutek, WI-FI ZDARMA ve společných prostorách, kadeřnický salón, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, čistírna, bezbariérové pokoje, parkoviště, půjčovna aut.

Ubytování

2lůžkové pokoje SUPERIOR se sprchou (vanou), WC, SAT TV, rádiem, telefonem, minibarem, internetovou přípojkou, balkonem (francouzským oknem), trezorem, fénem, s možností přistýlky.

Sport a zábava

krytý a nekrytý bazén s termální vodou, termální rekreační bazén s perličkovou koupelí, wellness a léčebné procedury (inhalační terapie, elektroléčba, světloléčba, masáže, cvičení), stolní tenis, posilovna, kuželkárna/bowling, billiardový stůl, zahradní šachy, jóga, nordic walking, fitness programy, solárium, tenisový kurt, hřiště na míčové hry, tělocvična, půjčovna kol, jezdecký areál, cykloturistika, koupání (termální lázně), jízda na koni, rybaření, golf.

Stravování

snídaně formou bufetu, obědový polévkový bufet, večeře o 4 chodech s 1 nealkoholickým nápojem v ceně.

Doplňující informace

místní poplatek cca 1,7 EUR/os. od 18 let/den - platí se při nástupu na recepci hotelu. Příplatek za Silvestrovský program a galavečeři. Parkování ZDARMA.

Výhody a benefity

v termínech 9.1.-31.3. a 1.11.-20.12. Vám u pobytů na 3 noci při zakoupení pobytu více než 60 dní předem poskytneme mimořádnou slevu 25 %, v případě zakoupení pobytu 60 dní a méně předem poskytneme mimořádnou slevu 20%. V termínu 9.1.-21.12. Vám u pobytů na 4 noci poskytneme mimořádnou slevu 25 %, u pobytů na 5 nocí slevu 20 %, u pobytů na 6 a 7 nocí slevu 15 %.

Poznámka

místní poplatek cca 1,7 EUR/os. od 18 let/den - platí se při nástupu na recepci hotelu. Příplatek za Silvestrovský program a galavečeři 3 590 Kč/os. Parkování ZDARMA. Možnost pobytu na libovolný počet nocí. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ. PLÁNOVANÉ UZAVŘENÍ BAZÉNŮ - z důvodu údržby budou uzavřeny tyto bazény: Vnitřní termální bazén - 4.3., 8.6., 31.8. a 9.12.2020, zážitkový bazén - 4.3., 8.6.-10.6., 31.8.-2.9. a 9.12.2020, venkovní termální bazén - 11.3., 3.6., 9.9. a 2.12.2020.

Základní cena zahrnuje

ubytování a polopenzi dle vybraného počtu nocí, neomezený vstup do vnitřního a venkovního termálního bazénu, vstup do sauny (finská, parní, infra), fitness.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

    MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Sárvár

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Danubius Health Spa Resort Sárvár ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 701 743
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

38. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

1/ 5 10 recenzí


Jarmila Makovcová únor 2020
Jarmila Makovcová. Hotel byl snadno nalezen,vidět ho bylo z hlavní cesty zprava.... celá recenze


Easter 2019 duben 2019
Apartmán hotel Sárvár Maďarsko. Pokud můžete, tak se apartmánovému hotelu Sárvár v Sárváru obloukem vyhněte. Neochota personálu, nevstřícnost, nekomunikace, ved... celá recenze

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Ensana Thermal SÁRVÁR Health Spa Hotel
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Sárvár

Původní cena
6 885 Kč/os

Cena
5 508 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 701 743

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 508 Kč
příplatek za neobsazené lůžko (povinný)
0
2 085 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč