EQUATOR VILLAGE

  Maledivy, Addu Atol

3/5

EQUATOR VILLAGE

    Maledivy, Addu Atol

Resort Equator Village se nachází na atolu Addu, na jednom z jeho nejhezčích ostrovů Gan. Je to ostrov kde můžete potkat místní obyvatele a poznat jejich tradiční životní styl, jejich zvyky a kulturu. Ostrov je mosty spojen s dalšími pěti ostrůvky, což umožňuje například podniknout výlet na kole o délce až 16 km.

Poloha:

Na ostrově s letištěm Gan. Transfer z letiště vnitrostátním letem cca 75 minut. Vybavení: Resort disponuje celkem 78 pokoji. Svým hostům nabízí lobby, restauraci, 2 bary, internetový koutek (za poplatek), TV místnost, kolárnu, prádelnu. Sport/aktivity: Biliár, půjčovna kol, squash, stolní tenis, volejbal, šipky. Za poplatek: osvětlení tenisových kurtů, noční rybaření, potápění, surfing. Wellness
sladkovodní venkovní bazén cca 30 x 10 m s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma. Za poplatek: masáže v místním Serena Spa. Pláž: soukromá, dlouhá, písečná pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Ubytování
Pokoje standard jsou vybavené koupelnou s vlastním sociálním zařízením, sprchou, fénem, individuální klimatizací, stropním ventilátorem, chladničkou, terasou.
All inclusive - plná penze formou bufetu. Alkoholické nápoje (vybrané druhy whiskey, ginu, vodky) a nealkoholické nápoje od 09.00 do 00.00. Snacky, sendviče, zákusky, čaj a káva od 16.00 do 18.00. Půjčení horského kola na celou dobu pobytu zdarma. Jedno noční rybaření za pobyt zdarma. Drink na uvítanou. POPLATEK ZA PCR TEST V HOTELU je 80 USD.

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-MLE

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Addu Atol, Maldives

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Equator Village Maldives Resort ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Equator Village Maldives Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 594 470
dnes 8–20 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Addu Atol

3/ 5 12 recenzí

Csilla leden 2017
Equator Village Maldives Resort ***, Maledivy, Addu Atol
Fantasticka dovolenka. Uzili sme si dovolenku, tento rok ideme opat.... celá recenze

kabojato leden 2014
Equator Village Maldives Resort ***, Maledivy, Addu Atol
Kabojato. Již nikdy více... celá recenze

eva duben 2014
Equator Village Maldives Resort ***, Maledivy, Addu Atol
Super. Byli jsme moc spokojeni, užili jsme si jak šnorchlování, tak i cestování po ostrovech na kole. Ubytování dobré a strava výtečná.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Maledivy - více informací