Termín:
31. 8. – 7. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

rodinný hotel s dlouho letou tradicí nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích. Součástí hotelu je wellness s bazénem.

Ubytování

STANDARD (18-21 m2, max. 2 osoby): dvoulůžkové pokoje, SPR+WC, fén, župan, TV/SAT, Wi-Fi, trezor, telefon, malá lednička.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, malá odpolední svačina, večeře servírované, výběr z menu, salátový a předkrmový bufet.

Služby

recepce, restaurace, bar, kuřácká místnost, Wi-Fi (zdarma), stube, malá dětská herna, společenská místnost s TV, výtah, lyžárna, hotelový skibus, fitness. WELLNESS: bazén s protiproudem, vířivka, turecké lázně, sauna, aromatické sprchy, Kneippova terapie, termárium, vitárium. Za poplatek - masáže a kosmetika.

Parkování

u hotelu zdarma, garáž za poplatek 6 €/noc.

Vzdálenost od centra

200 m Arabba.

Zvíře

není povoleno.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí, malá odpolední svačina, vstup do wellness a fitness.

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa

1,50 €/osoba/noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dolomiti Superski
  • Místo dle CK: Arabba

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Evaldo ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 400 m

Všechny zájezdy do Hotel Evaldo

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


EVALDO ****

Číslo zájezdu: 1261543
Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Arabba, Arabba / Marmolada, Sella Ronda

Všechny termíny a možnosti (15)