Fairmont Bab Al Bahr

  Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Fairmont Bab Al Bahr

    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Výjimečný moderní design v kombinaci s arabskou pohostinností! Vynikající poměr kvality a ceny! Slevy pro děti do 12 let!

Přehled

nezaměnitelný design exklusivní výhled na Grand Mosque slevy pro děti do 12 let Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Abu Dhabi cca 100 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže v těsné blízkosti souku Qaryat Al Beri

Poloha

Abu Dhabi, hotel leží v klidném místě u vlastní dlouhé písečné pláže. Vzdálenost od letiště v Abu Dhabi cca 10 minut, od letiště v Dubaji cca 100 minut jízdy. V těsné blízkosti golfových hřišť, cca 15 minut od vodního parku Yas Waterworld a centra Abu Dhabi a s výhledem na největší mešitu SAE Sheikh Zayed Grand Mosque.

Vybavení hotelu

369 prostorných pokojů a suite. Klimatizace, 8 restaurací a barů, bazén (teplotně regulovaný), dětský bazén, jacuzzi, fitness, vodní sporty, golf, boutique, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, sejfy, pronájem aut, půjčovna kol, shuttle bus do centra města.

Vybavení pokoje

Fairmont pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, sedací souprava. Možnost přistýlky.

Fairmont pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky.

Fairmont pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička s žehlicím prknem, sedací souprava. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou bufetu.

Názor CK

Výjimečný moderní design v kombinaci s arabskou pohostinností! Vynikající poměr kvality a ceny! Slevy pro děti do 18 let!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Abu Dhabi, Abu Dhabi
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Fairmont Bab Al Bahr Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Fairmont Bab Al Bahr Hotel

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 071 715
dnes 8–18 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Fairmont Bab Al Bahr
    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Cena
26 590 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 071 715

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
26 590 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
12 650 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 246 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
924 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 7 dní
0
790 Kč