Filitheyo Island Resort

  Maledivy, Faafu Atol

5/5

Filitheyo Island Resort

    Maledivy, Faafu Atol
Číslo zájezdu: 2 597 288

Poloha: Filitheyo Island Resort je postaven v přírodním stylu, obklopuje ho nádherná pláž s bílým pískem, tropická vegetace a pěkná laguna. Filitheyo Island resort je vzdálen od letiště cca 120 km, což je cca 35 minut letu hydroplánem.

Vybavení: Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, bazén, lázně, masáže, salon krásy, internetový koutek, čítárna a obchůdek se suvenýry.

Ubytování: Klimatizace, venkovní koupelna s WC, fén, mini bar, TV se sat, telefon, trezor, varná konvice, internet za příplatek a teresa. Nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání. V plážových bungalovech je možná jedna přistýlka, ve vodních bungalovech přistýlka není možná.

Stravování: Polopenze formou bufetu, za příplatek plná penze nebo All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední lehké občerstvení, nealkoholické nápoje, pivo, rozlévané víno a standardní alkoholické nápoje. Nápoje jsou servírované od 10:00 - 24:00, následně jsou účtovány dle standardních cen. Součástí all inclusive jsou i dva výlety za pobyt, výlet na sousední ostrov a noční rybaření.

Pláž: Písčitá s bílým pískem.

Sport a zábava: Občasné animační programy, posilovna, stolní tenis, volejbal a biliár. Vodní sporty: windsurfing, kánoe, katamarán, vodní lyže a další), potápěčská škola, rybaření. Z ostrova je možný výlet na sousední ostrov.

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

Pobytový zájezd na Maledivy
Program pobytového zájezdu:

1. den

sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy

2. den

přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program.
3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

1. den

před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt).
Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu)
POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!!
NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Základní cena zahrnuje

  • letenku Praha (letiště dle přání klienta) - Maledivy - Praha (letiště dle přání klienta), letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek, transfery letiště - hotel - letiště hydroplánem, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK, česky hovořící delegát pojištění CK proti insolvenci.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění, připojištění proti stornu, fakultativní služby.
  • Ceny platí v optimální knihovací třídě letenek.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Palma Travel Touroperator a.s., IČ 24830968.
Lokalita dle pořadatele: Faafu Atol, Faafu Atol

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Filitheyo Island Resort ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Filitheyo Island Resort

222 200 610 Číslo zájezdu: 2 597 288
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Faafu Atol

5/ 5 1 recenzí

Martina leden 2013
Filitheyo Island Resort ****, Maledivy, Faafu Atol
Nádherná dovolená - splněný sen. Luxusní dovolená, skvělé stravování, čisté ubytování, dobrá organizace zájezdu, nádherný klidný ostrov, málo lidí (žádní češi), či... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Maledivy - více informací