FIS

  Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

5/5

FIS

    Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Tradiční hotel v nejznámějším středisku Vysokých Tater se nachází ve velmi pěkném prostředí, obklopen čistou přírodou, v blízkosti Štrbského Plesa. Ideální pro turisticky založené klienty - výborné výchozí místo na méně náročné procházky i vysokohorské túry.

Ubytování

jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje Economy a dvoulůžkové pokoje Standard s možností přistýlky. Jednolůžkové pokoje Economy : se SPR+WC, župan, TV/SAT, Wi-Fi. Dvoulůžkové pokoje Economy : se dvěma oddělenými lůžky, SPR+WC, župan, TV/SAT, Wi-Fi. Dvoulůžkové pokoje Standard: s dvojlůžkem a možností přistýlky, SPR+WC, župan ,TV/SAT, Wi-Fi.

Stravování

snídaně formou bufetu. Za příplatek možné večeře (výběr z menu).

Služby

recepce, restaurace, bar, Wi-Fi, fitness, půjčovna kol. Wellness : finská sauna, parní sauna, infrasauna, vířivka, masáže.

Parkování

u hotelu.

Vzdálenost od centra

1,5 km.

Zvíře

povoleno jen malé, za poplatek.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za osobu je zahrnuto:ubytování se snídaní.

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa
  • cca 1 €/osoba/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Štrbské Pleso

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 858 039
dnes zavřeno

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Východní Slovensko

5/ 5 2 recenzí


Martin srpen 2015
Pobyt v hotelu FIS. Na Štrbském Plese jsem byl po 32.letech.Musím konstatovat,že jsem byl mile překvapen tím,že se víceméně za tu dobu nic nezměnilo,n... celá recenze


Radka P. březen 2015
Perfektní zimní dovolená. Skvělé umístění hotelu,perfektní přístup personálu,výborná strava,bezkonkurenční nabídka služeb hotelu.... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

FIS
    Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

Cena
4 352 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 858 039

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 352 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč