Four Views Oasis

  Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo

5/5

Four Views Oasis

    Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Umístění

Poloha: Nachází se na pláži Reis Magos, v Caniço de Baixo, známé rekreační oblasti, méně než 12 km od Funchalu a má výhodnou polohu mezi dvěma golfovými hřišti na Madeiře a jen 2 km od přírodní rezervace Garajau.

Vybavení a služby

24-hodinová služba na recepci, zahrada, terasa, výtah, úschovna zavazadel, klimatizace, sauna, Fitness Centrum, herna, solárium, lázeňské a wellness centrum, masáže, dětské hřiště, krytý bazén, venkovní bazén, obchody v hotelu. Všechny veřejné a soukromé prostory jsou nekuřácké. Internetové připojení přes modem je dostupné v obchodním centru a je zdarma.

Ubytování

Twin pokoje jsou vybaveny dvěmi samostatnými lůžky, kabelovou televizí, koupelnou se sprchovým koutem a vanou, fénem, klimatizací (studenou / teplou ),balkonem se stolem a židlemi. Studia mají navíc ještě kuchynský kout.

Stravování

V ceně: snídaně: formou bohatého bufetu.
Za příplatek: polopenze a plná penze
Restaurace a bary: restaurace Atalaia Bistro a Calhaus Trattoria(a la carte), restaurace Acquamarina(formou bufetu), Atlantis bar

Názor CK

Hotel je nově zrenovovaný a vhodný pro klienty, kteří hledají hotel u moře v poměrně tiché oblasti. V okolí hotelu se nacházejí restaurace a bary.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu vč. letištních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby slovensky hovořícího delegáta, povinné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

cestovní připojištění, pobytovou taxu (u vybraných hotelů) - 1,-EUR/osoba/noc - hradí se na hotelu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Blue Sky Travel, IČ: 25779281. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Madeira
  • Místo dle CK: Madeira

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Four Views Oasis Hotel ****
Typ pláže: špatný přístup, skalnatá
Vzdálenost od pláže: 30 m
Všechny zájezdy do  Four Views Oasis Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 725 069
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Madeira

5/ 5 11 recenzí


Tomáš září 2019
Dovolená Madeira. Nádherný zelený ostrov, kde stačí vyrážet na výlety z jednoho místa.... celá recenze


Tomáš srpen 2019
Dovolená na Madeiře. Jeli jsem na Madeiru s určitými představami, které jsme si zjistili na internetu. Ovšem realita byla dost odlišná. Viděli jsme nád... celá recenze


Ginadeamon září 2015
Nejlepší dovolená :-). Byla to nejlepší dovolená, hotel absolutně bez chyby :-) Určitě doporučuji půjčit si auto, my měli Seat Ibiza, na dva dny nás vyšl... celá recenze

Lokalita

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

Four Views Oasis
    Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo

Cena
22 480 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 725 069

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
22 480 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 11 dní
0
890 Kč