Františkovy Lázně - Hotel a penzion SEEBERG

  Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

5/5

Františkovy Lázně - Hotel a penzion SEEBERG

    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku Romantický víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (2x parafínový zábal, 1x perličková nebo rašelinová koupel, 1x rašelinový zábal, 1x čokoládová masáž částečná, 1x plynový zábal), 1x vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Nástup Čt., Pá. nebo za zvýhodněnou cenu Ne., Po. Pokoj Superior za příplatek.

Balíček 2

Cena balíčku Relax pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x perličková aroma koupel, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x oxygenoterapie, 1x aromaterapeutická masáž částečná, 1x masáž lymfatického systému nebo plynový zábal, 1x kosmetické laserové ošetření nebo masáž Aquai), 1x vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Pokoj Superior za příplatek.

Balíček 3

Cena balíčku Wellness pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x perličková koupel, 1x čokoládová koupel nebo maska, 1x rašelinový zábal nebo rašelinová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal, 1x masáž lymfatického systému, 1x peeling celotělový, 1x kosmetické ošetření nebo masáž Aquai), 1x vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Pokoj Superior za příplatek.

Balíček 4

Cena balíčku Rekondiční týden (7 nebo 14 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort (na týden či dva dle výběru délky pobytu), 15 rekondičních procedur dle doporučení fyzioterapeuta na každý týden, volný vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Pokoj Superior za příplatek.

Balíček 5

Cena balíčku Turistou v Západních Čechách (3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje: ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu) v pokoji kategorie Plus v penzionu, 1x turistickou mapu s vyznačenými turistickými trasami, 1x vstupné na hrad Seeberg, 1x vstupné do Národní přírodní rezervace SOOS, 1x vstupné do Městského muzea Františkovy Lázně, parkování.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Rodinný hotel Seeberg je vyjímečný svou polohou v historickém centru Seebergu s nádherným výhledem na chebskou kotlinu, Františkovy Lázně nebo hrad Seeberg. Komfortní a prostorné pokoje mají velké postele vyrobené z masivního dřeva se zdravotními matracemi a protialergickými lůžkovinami.

POLOHA

hotel s rodinnou atmosférou se nachází v blízkosti romantického hradu Seeberg v malebné oblasti nenarušené průmyslem SZ od Františkových Lázní. Františkovy Lázně byly pojmenovány podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele. Velice rychle se z nich staly jedny z nejvyhledávanějších evropských lázní. Aby se vytvořilo skutečně lázeňské prostředí, obklopili františkolázeňští dnešní historické centrum širokým pásem anglických parků, které měly dát obci podobu zahradního města. Všechny nové ulice pak vedly vždy po obvodu zeleně a vytvořily tak jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě - vytvořily lázně v moři parků a lesoparků. V roce 1992 jsou Františkovy Lázně vyhlášeny městskou památkovou rezervací.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, taxi, restaurace, zahradní restaurace, venkovní posezení, sál, jídelna, denní bar, parkoviště, wellness centrum, sauna, bazén s mořskou solí (protiproud, hydromasáž, perličková masáž), půjčovna a úschovna kol, placený transfer, dětské hřiště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel: 2lůžkové pokoje typu Komfort a Superior (rozměrově větší, luxusnější), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), pohovka, možnost přistýlky (pro dítě), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor, lednička, balkón nebo terasa (některé pokoje). 1 bezbariérový pokoj. Penzion: 2lůžkové pokoje typu Plus, Lux (po rekonstrukci, v nadstandartní kvalitě) a rodinný Plus (dva 2lůžkové pokoje spojené), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), pohovka, možnost přistýlky, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu).

INDIKACE A LÉČBA

Wellness centrum: koupele (vířivá, perličková,…), zábaly (rašelinový, parafinový,…), masáže (podvodní, klasická, reflexní, obličeje,…), magnetoterapie, kyslíková terapie, bio lampa, pohybová terapie, cvičení v bazénu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, naučné stezky, jízda na koních, sjezdové (ski areál Aš - 19,1 km, Saporo - 44,1 km, Mariánky - 53 km) a běžecké lyžování, sport v okolí do 4 km (golf, minigolf, tenis, bowling).

Základní cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, parkování.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění. Příplatky - za neobsazené lůžko v 1/2 SWC a přistýlku (cena na vyžádání).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Západní Čechy

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 502 643
dnes zavřeno

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

5/ 5 1 recenzí

Nezávazná objednávka

Františkovy Lázně - Hotel a penzion SEEBERG
    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

Cena
4 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 502 643

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 690 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč