Františkovy Lázně - HOTEL REZA

  Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

Františkovy Lázně - HOTEL REZA

    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt se snídaní zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu s lehátky a terasou.

Balíček 2

Cena pobytu Léčebná dovolená (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku, 2 léčebné procedury každý pracovní den pobytu (kromě svátků a příjezdového a odjezdového dne), 1x volný vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu s lehátky a terasou.

Balíček 3

Cena pobytu Klasický lázeňský pobyt (5 a více nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku, 3 léčebné procedury každý pracovní den pobytu (kromě svátků a příjezdového a odjezdového dne), 1x volný vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu s lehátky a terasou. Pri pobytu 14 a více nocí navíc kontrolní a výstupní lékařskou prohlídku.

Balíček 4

Cena pobytu Komplexní léčba (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku, 15 léčebných procedur kdle konzultace s lékařem, 3x volný vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu s lehátky a terasou, úschovu kol, možnost zapůjčení kol za zvýhodněnou cenu, parkování.

Balíček 5

Cena pobytu Relaxační dovolená (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 10 procedur (2x fango zábal, 2x částečná masáž, 3x parafín, 1x suchá masážní vana, 1x oxygenoterapie, 1x inhalace), 3x volný vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu s lehátky a terasou, úschovu kol, možnost zapůjčení kol za zvýhodněnou cenu.

Balíček 6

Cena pobytu Wellness relax (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku, 3 procedury (1x fango zábal, 1x klasická částečná masáž, 1x suchá masážní vana), 1x volný vstup do solné jeskyně, volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu s lehátky a terasou, úschovu kol, možnost zapůjčení kol za zvýhodněnou cenu.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Svěřte se do péče odborníků na relaxaci a nechte se královsky hýčkat. Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu, gynekologických onemocnění a poruch pohybového ústrojí. Hotel Reza byl postaven před 180 lety v secesním lázeňském stylu, i přes rekonstrukci si zachoval svou původní tvář. Nově vzniklé moderní a luxusní lázeňské centrum nabízí svým klientům a pacientům veškerý komfort. V léčebném a balneocentru jsou prováděny procedury širokého sortimentu. Mezi lékařské výkony patří zejména vstupní a kontrolní prohlídka. Nechte se hýčkat službami na vysoké úrovni ve znamení odpočinku v lázních.

POLOHA

Hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních s výhledem do městského parku, vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády a má svůj vlastní pitný pramen nazývaný Erika. Tento okouzlující hotel stojí jen několik minut autem od centra Chebu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, kavárna, terasa, zahrada, parkoviště, Wi-Fi (zdarma), výtah, trezor, úschovna zavazadel, úschovna a pronájem kol, směnárna, lázeňské a balneo centrum za poplatek (vnitřní bazén, k dispozici vyhřívaný venkovní bazén s terasou a lehátky, sauna, solná jeskyně, Kneipův chodník, lze využívat termoterapii, vodoléčbu, masáže, elektroterapii, inhalace, magnetoterapii, oxygenoterapii, laser, ultrazvuk), pro děti: deskové hry.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard a 2lůžkové pokoje typu Superior (velké prostorné pokoje s rozkládacím gaučem, možnost přistýlky), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén, župan), trezor (za poplatek), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, lednička, telefon s přímou volbou, radiobudík. Jeden pokoj je vhodný pro tělesně postižené.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), obědy a večeře se podávají formou servírovaného menu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: lázeňské centrum s širokou nabídkou procedur. v okolí: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, sjezdové (ski areál Aš - 19,1 km, Saporo - 44,1 km, Mariánky - 53 km) a běžecké lyžování, Rozhledna Salingburg, Bismarckova rozhledna na Zelené hoře, Hrad Vildštejn - Skalná, Hrad Seeberg - Františkovy Lázně, Národní přírodní rezervace SOOS, Rybník Amerika a minizoo, Aqaforum Františkovy Lázně, Koupaliště Jesenice, Koupaliště Michal, Cyklostezka Ohře (délka 24km), Golf resort Františkovy Lázně, Házlov, Minigolf Františkovy Lázně, Tenisový klub Františkovy Lázně, KARTARENA Cheb - motokárový okruh, Lanové centrum Trinity - Cheb, Muzeum iluzí FATAMORGANA, Paintballové hřiště Střížov, Divadlo Boženy Němcové.

Základní cena zahrnuje

ubytování se stravováním dle výběru pobytu.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, parkování, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Západní Čechy

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 860
dnes 7.30–20 h

Nezávazná objednávka

Františkovy Lázně - HOTEL REZA
    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

Cena
9 030 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 860

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 030 Kč
příplatek za parkování - celá ubytovací jednotka
0
630 Kč
příplatek za trezor - celá ubytovací jednotka
0
210 Kč
příplatek za oběd a večeři - dospělá osoba
0
2 835 Kč
příplatek za pokoj s balkónem - osoba
0
1 015 Kč
příplatek za psa malá rasa / kočku - celá ubytovací jednotka
0
4 060 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč