Termín:
19. 7. – 28. 7. 2019
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program
1: ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hod. před odletem.
2: MANILA
Snídaně v letadle. Odpoledne přílet do Manily, hlavního města Filipín. Transfer do hotelu, ubytování. Večerní individuální prohlídka města. Po znáte pevnost San ti
3: MANILA - CATICLAN - BORACAY
Snídaně. Odpoledne transfer na letiště, odlet na ostrov Panay do střediska Kaliba. Dále lodí na jeden z nejkrásnějších ostrovů Filipín - Boracay. Ubytování.
4 - 8: BORACAY
Snídaně. Volný čas. Pouze 7 km dlouhý ostrů vek Boracay nabízí nádherné pláže s bí - lým pís kem, lemované palmovými háji. Spolu s mělkým, průzračným a neustále prohřátým mořem nabízí ostrov nezapome nutelnou exotickou dovolenou.
Program zájezdu:
1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hod. před odletem.
2. den MANILA
Snídaně v letadle. Odpoledne přílet do Manily, hlavního města Filipín. Transfer do hotelu, ubytování. Večerní individuál ní prohlídka města. Po znáte pevnost San tiago, kostel sv. Au gustina a čtvrť Ma ka ti.
3. den MANILA - CATICLAN - BORACAY
Snídaně. Odpoledne transfer na letiště, odlet na ostrov Panay do střediska Kali ba. Dále lodí na jeden z nejkrásnějších ostrovů Filipín - Boracay. Ubytování.
4. - 8. den BORACAY
Snídaně. Volný čas. Pouze 7 km dlouhý ostrů vek Bora cay nabízí nádherné pláže s bí - lým pís kem, lemované palmovými háji. Spolu s měl kým, průzračným a ne ustále pro hřá tým mořem nabízí ostrov nezapome nutelnou exotickou dovole nou.
9. den BORACAY - MANILA - PRAHA
Snídaně. Odpoled ne odjezd lodí do městečka Caticlan, odbavení na letišti, odlet do Manily. Odtud pokračo vání letu na trase Manila - Hongkong - Praha. Doporu ču jeme k zájezdu při návratu při po jit třídenní (2 noci) pobyt v Hong kongu.
10. den PŘÍLET DO PRAHY
Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.
Popis hotelu Friday's Beach Resort ***** 4*
Popis

luxusní hotel se nachází při severním konci hlavní boracayské pláže. Stylové bungalovy tvoří malé atrium, otevřené k pláži. Hotel je zařízen v přírodně tropickém stylu s důrazem na přírodní materiály. Hotel má 34 pokojů, v základní nabídce jsou pokoje de luxe, pokoje kategorie premier blíže moři jsou za příplatek.

Vybavení

restaurace, bar, salón krásy, trezory na recepci, butik a obchůdek, dětská pečovatelka

Pláž

písečná, s bílým pískem, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén, kulečník, stolní tenis, plážový volejbal, půjčovna kajaků, horských kol a vybavení pro šnorchlování, čítárna

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte

Vybavení pokojů

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, telefon, TV, trezor, houpací síť, terasa

Na pokoji max. 3 osoby.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha - Manila - Praha
1x nocleh se snídaní v Manile
6x nocleh se snídaní v cílové destinaci
transfery letiště - hotel - letiště
průvodce CK (min. 16 osob) a místního průvodce
přelety Manila - Caticlan - Manila
lodní jízdenky Caticlan - Boracay - Caticlan

Základní cena nezahrnuje

turistickou odletovou taxu (cca 20,- USD)
fakultativní výlety
Poznámka

Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě.Příplatky za nadstandardní ubytování a příplatky za povinné večeře během vánočních pobytů zpracujeme na vyžádání.Cena za dítě je kalkulována pro dítě ve věku 2-12 let při ubytování se dvěma dospělými osobami.Příplatky během pobytu na Čínský nový rok a o Velikonocích zpracujeme na vyžádání.Rozložení pobytu: Manila 1 noc, Bohol (Boracay) 6 nocí. Příplatek noc navíc v Manile 2.200,- Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj v Manile 2.000,- Kč.Cena zahrnuje letištní taxy.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Eso travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Aklan
  • Místo dle CK: Filipíny-Boracay

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Fridays Boracay Beach Resort *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Fridays Boracay Beach Resort

Friday's Beach Resort ****

Číslo zájezdu: 1252749
Filipíny, Aklan, Boracay Island