Garni hotel FATRA

  Slovensko, Malá Fatra, Střední Slovensko, Terchová

Garni hotel FATRA

    Slovensko, Malá Fatra, Střední Slovensko, Terchová
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku Silvestrovský pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi, silvestrovskou zábavu s občerstvením, 1x 60 min. vstup do sauny, místní poplatek.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Garni hotel FATRA v centru rekreační obce Terchová je nový moderní hotel, které vám poskytne příjemný odpočinek a relaxaci. Po náročném dni se můžete zregenerovat ve finské sauně s oddychovou místností. Možnost odpočinku a posezení máte v příjemné kavárně, která je situována do skalního masivu. Přímo z kavárny můžete vstoupit do nově vybudované jeskyně.

POLOHA

Garni Hotel Fatra je umístěn přímo v centru rekreační zóny obce Terchová. Nachází se uprostřed národního parku Malá Fatra, jen 200 metrů od sjezdovky a turistických cyklostezek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, kavárna, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, pro děti - stolička, dětské hřiště; wellness (finská sauna, relaxační místnost, masáže), půjčovna kol, úschovna kol a lyží, parkoviště, akceptace platebních karet. Hotel má vlastní nově vybudovanou jeskyni přístupnou z kavárny.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje s možností přistýlky a 2lůžkové Suite s možností 2 přistýlek, (vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi nebo LAN internet (zdarma), LCD TV, balkón (některé pokoje).

STRAVOVÁNÍ

vlastní, za příplatek snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, vlastní sportovní areál (2 km - tenisový kurt, minigolf, volejbalové hřiště, squash, hřiště na malou kopanou, možnost grilování), běžecké a sjezdové lyžování (ski areál Vrátna - 4 km), kabinková lanovka Vrátna 6,4 km.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

1x ubytování, parkování.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Malá Fatra
  • Místo dle CK: Terchová

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Fatra (Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do  Hotel Fatra

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 644 061
dnes 7.30–17 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Garni hotel FATRA
    Slovensko, Malá Fatra, Střední Slovensko, Terchová

Cena
4 280 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 644 061

Zájezd

1. až 3. osoba na pevném lůžku
2
4 280 Kč
povinný příplatek za snídaně - dítě do 10 let
0
125 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč