Georgina Studios Apartments

  Řecko, Kréta, Agia Marina, Kréta - Chania

Georgina Studios Apartments

    Řecko, Kréta, Agia Marina, Kréta - Chania
Popis

Oblíbené ubytování s výtečnou polohou přímo u pláže a se snadnou dostupností taveren, kaváren i marketů. Studia a apartmány mají vlastní kuchyňku.

Přehled

dobrý poměr cena/kvalita výhledávané ubytování příjemná rodinná atmosféra ubytování s kuchyňkou

Stručná poloha

přímo u písečné pláže v dosahu taveren a marketů zastávka MHD v dosah letiště Chania 25 km

Poloha

Penzion Georgina se nachází přímo na krásné písečné pláži v letovisku Agia Marina. V docházkové vzdálenosti najdete veškeré služby potřebné ke strávení spokojené dovolené: markety, taverny a kavárny, pronájmy aj. Příjemnou procházkou lze snadno dojít do sousedního letoviska Platanias. Díky místní autobusové dopravě se také lze velice snadno dopravit do dalších zajímavých míst oblasti jako např. Rethymno, Chania a mnoho dalších. Mezinárodní letiště Chania je vzdáleno 25 km (doba transferu cca 30 minut).

Vybavení hotelu

Moderní ubytovací zařízení se pyšní skvělou polohou přímo u pláže. Vstup do moře je zde pozvolný, což ocení rodiny s malými dětmi nebo slabší plavci. Apartmánový komplex rodinného typu má vlastní bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky (v ceně, na pláži za poplatek). V letovisku budete moci využít služeb střediska vodních sportů, pronajmout si vozidlo aj. Parkování u hotelu je k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje

Studia nebo apartmány jsou vybavena moderně a velmi účelně. Mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci (poplatek), SAT/TV, WiFi připojení, trezor (poplatek), vlastní kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením k přípravě jídel a nápojů, balkón nebo terasu s posezením (některá studia a apartmány s výhledem na moře-nutno sjednat předem).

Studio výhled na moře

Studia mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci (poplatek), SAT/TV, WiFi připojení, trezor (poplatek), vlastní kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením k přípravě jídel a nápojů, balkón nebo terasu s posezením.

Studio

Studia mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci (poplatek), SAT/TV, WiFi připojení, trezor (poplatek), vlastní kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením k přípravě jídel a nápojů, balkón nebo terasu s posezením.

Apartman výhled na moře

Apartmány mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci (poplatek), SAT/TV, WiFi připojení, trezor (poplatek), vlastní kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením k přípravě jídel a nápojů, balkón nebo terasu s posezením.

Stravování

Vlastní.

Názor CK

Jedná se o příjemné, dobře udržované ubytovací zařízení rodinného typu vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Jeho výhodou je skvělá poloha u pláže a zároveň snadná dostupnost taveren a marketů. Oceňujeme i vybavení vlastním kuchyňským koutkem.

Základní cena zahrnuje

ubytování, leteckou dopravu, letištní taxy, služby delegáta, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Kréta, Agia Marina

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Georgina Aparthotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Georgina Aparthotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 694 893
dnes 8–20 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

  • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

  • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací