Gold Island Selected

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Avsallar

4/5

Gold Island Selected

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Avsallar
Doporučení

Hotel Gold Island Selected je letošní novinkou v naší nabídce. Tento moderní hotel se nachází ve městě Avsallar, přímo u pláže. Kromě komfortního ubytování a ultra all inclusive stravování se zde můžete těšit i na bohaté zázemí hotelu. Hotel je ideální volbou pro strávení nezapomenutelné dovolené.

GPS

36.6062211735999, 31.7737652305846

Pláž

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA.
Vodní sporty za poplatek.

Vzdálenost od pláže (cca)

u pláže

Vzdálenost od pláže (m)

0

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v oblasti Avsallar, přímo u písčité pláže. V pěší dostupnosti cca 1 km lze navštívit místní obchody, suvenýry a restaurace. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 98 km a centrum města Alanye cca 20 km od hotelu.

Štítky

Aquapark || Přímo u písčité pláže || Slunečníky a lehátka na pláži zdarma || Luxusní resort

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:00 do 10:00 h, pozdní snídaně od 10:00 do 11:00 h, obědy od 12:30 do 14:30 h, večeře od 18:30 do 21:00 h, noční občerstvení od 23:00 do 02:00 h) v hlavní hotelové restauraci. Občerstvení během dne od 12:30 do 17:00 h ve Snack baru, zmrzlina během dne v baru u bazénu. Neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických i nealkoholických nápojů 24 h denně ve vybraných barech. Jedenkrát za pobyt večeře v à la carte restauraci zdarma (nutná předchozí rezervace). Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje Deluxe s výhledem na moře s balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma), minibarem (zdarma) a setem na přípravu kávy a čaje. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace à la carte, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, kavárna, diskotéka, bazény, skluzavky a tobogány, mini klub pro děti, obchody, možnost využít zázemí sousedního sesterského hotelu Gold Island Family.
Zdarma: Wi-Fi, fitness, turecké lázně a sauna.
Za poplatek: SPA procedury, půjčovna aut, lékař, čistírna.

Název

Gold Island Selected

Základní cena zahrnuje

V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Nepovinné příplatky:
  • volitelné doplňkové služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: ALEXANDRIA a.s., IČ 25661507.
Lokalita dle pořadatele: Alanya, Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gold Island Hotel *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Gold Island Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 587 567
dnes 8–20 h

Hodnocení

4/ 5 10 recenzí

Jarmila červen 2024
Gold Island Hotel *****, Turecko, Alanya, Avsallar
Gold Island Selected. Dovolená v hotelu Gold Island Selected od CK ***- žádná negativa. Ubytování v budově A naprosto skvělé, s výhledem na moře, které ... celá recenze

Tomáš srpen 2023
Gold Island Hotel *****, Turecko, Alanya, Avsallar
Nadšení i zklamání. Hodně plusů,ale i pár mínusu ... celá recenze

Vlasta Matoušková červen 2022
Gold Island Hotel *****, Turecko, Alanya, Avsallar
Dovolená v Turecku Alanya.. Dovolená byla velice vydařená,byli jsme rádi, že jsme jeli na 11dní.Jel s námi syn se snachou a též se jim velice líbilo.Hotel u m... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Turecko - více informací