Golden Age

  Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Yalikavak

4/5

Golden Age

    Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Yalikavak
Původní cena
24 490 Kč/os

Cena
15 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 465 886
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Oblíbený hotel, který je jako stvořený pro rozjímání a relaxaci je  obklopený překrásnou zelenou zahradou s kamennými kašnami leží přímo u písečné pláže ve vesničce Yalikavak. Hotel se skládá z hlavní a vedlejší budovy, přičemž vedlejší budova je s hlavní budovou spojena mostem a nachází se za ní. Vzdálenost od centra Yalikavak 2 km, od centra Bodrumu 20 km, oba dostupné místní dopravou. Vzdálenost od letiště 40 km.
PLÁŽ
Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a matrace zdarma, osušky na depozit.
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoje ve vedlejší budově jsou vybaveny indiviuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem (za poplatek), koupelnou s vanou či sprchovým koutem, fénem, WC, trezorem (za poplatek), francouzské okno.
Standardní pokoje v hlavní budově jsou vybaveny stejně jako ve vedlejší budově, navíc mají balkon a jsou prostornější.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, občerstvení během dne, káva čaj a zákusky. 2 a la carte restaurace, rybí a turecká (1 x za pobyt zdarma, rezervace nutná). Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby od 10:00 – 24:00.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, 4 bary, diskotéka, minimarket, wifi na recepci zdarma, 2 bazény, 2 dětské bazény,  krytý bazén, miniklub, dětské hřiště, skluzavky, fitness, SPA centrum, stolní tenis, šipky, kulečník.
AKTIVITY
Animační a večerní programy, boccia, šipky, stolní tenis, kulečníky, stolní hry, plážový volejbal,  fitness, sauna, turecké lázně, kánoe a šlapadla (pouze dopoledne). Masáže, potápění, surfování (s licencí), vodní sporty na pláži za poplatek.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

- leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

- komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné zakoupit na místě u delegáta.
- Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Egejská riviéra
  • Místo dle CK: Bodrum

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Golden Age **** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: molo, písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Golden Age

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 465 886
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Bodrum

4/ 5 13 recenzí


Jitka K. srpen 2019
Skvělá dovolená. Hotel umístěný v krásné zeleni. Super výběr jídel. Perfektní úklid. Zábavný večerní program a navic milá delegátka Ivana z E*****.... celá recenze


Sonik.d červen 2018
Hezká dovolená. Příjemná dovolená v hotelu s hezkou zahradou, v malém zálivu, nabízí super jídlo a je vhodný spíše pro rodiny s dětmi či osoby, kt... celá recenze


Ivana červen 2018
Pěkná dovolená. V tomto hotelu jsem byla asi před 5 lety a musím říct, že se velmi vylepšil. Nově přistavené křídlo s pokoji Anex je přístupné po ... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-golden-age-bodrum-turecko-z1465886/1007154990/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Golden Age
    Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Yalikavak

Původní cena
24 490 Kč/os

Cena
15 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 465 886

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 990 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč