Termín:
14. 9. – 21. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Velký hotelový komplex s krásným výhledem na jezero se nachází nedaleko centra města Lavarone. Hotel je obklopen rozkvetlou zahradou a z hotelové terasy je nádherný výhled do okolní krajiny.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, vstupní hala s TV, wellness centrum s bazénem (sauna, turecké lázně, whirlpool, relaxační zóna, solarium), tělocvična, herna, kulečník, bar, konferenční místnost, místnost na squash, disco, , parkoviště, lyžárna, wi-fi a terasa s výhledem na jezero
Ubytování:
dvoulůžkový pokoj STANDARD s možností jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, sejf, minibar (za poplatek)
dvoulůžkový pokoj SUPERIOR s možností dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, sejf, výhled na jezero, minibar (za poplatek)
dvoulůžkový pokoj JUNIOR SUITE s možností dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, sejf, výhled na jezero, minibar (za poplatek)
Vzdálenosti:
500 m od jezera, v centru lokality Chiesa, 9 km od lanovek a vleků Folgaria

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • vstup do wellness centra
 • wi-fi ve společných prostorech

Základní cena nezahrnuje

 • nápoje k večeři
 • služby delegáta
 • doprava
 • pobytová taxa 2 €/os/noc (povinná platba od 14 let)
 • dětská postýlka - 10 €/noc
 • ručník a župan do wellness - 5€/os.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Consultour, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Trentino - Alto Adige
 • Místo dle CK: Lavarone
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Hotel Astoria ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 1000 m

Všechny zájezdy do Grand Hotel Astoria

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.