Grand Hotel Oasis

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

Grand Hotel Oasis

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Číslo zájezdu: 1 725 110
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Grand Hotel Oasis stojí 4 minuty pěšky od hlavní promenády přímořského letoviska s celou řadou barů, restaurací a obchodů s potravinami, 600 metrů od aquaparku Action a 750 metrů od hlavního autobusového nádraží. Nachází se ve Slunečním pobřeží, pouhých 150 metrů od nejbližší pláže. Grand Hotel Oasis nabízí bazén zasazený do zahrady, saunu, restauraci podávající jídla bulharské kuchyně, ubytování s kabelovou TV a balkonem, opalovací terasu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.
Pláž
Písečná pláž pouhých 150 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. 
Ubytování
Veškeré ubytování má lednici a koupelnu se sprchou, fénem a toaletními potřebami zdarma. V některých případech je k dispozici i obývací pokoj s pohovkou.
Stravování
All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v rámci all inclusive. 
Vybavení hotelu
K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi internet na recepci bezplatně, restaurace, bar a bar u bazénu.
Aktivity
Vodní sporty na pláži za poplatek. Posilovna zdarma. Masáže, výřivka, kulečník a sauna za poplatek. 

Základní cena zahrnuje

- leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla /povolená hmotnost a možnost cateringu na palubě bude upřesněna/, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

- komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné zakoupit na místě u delegáta.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Bulharsko
  • Místo dle CK: Slunečné pobřeží

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Hotel Oazis ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m
Všechny zájezdy do  Grand Hotel Oazis

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 725 110
dnes 9–18 h

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Grand Hotel Oasis
    Bulharsko, Slunečné pobřeží

Původní cena
23 990 Kč/os

Cena
13 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 725 110

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč