Termín:
6. 2. – 14. 2. 2020
Počet dní:
9 (čt – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
46 000
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na poloostrově 'Hicacos', kde se nachází nejznámější kubánské letovisko 'Varadero'. Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Nejatraktivnější letovisko Kuby nabízí kromě jedné z nejkrásnějších pláží na světě také řadu turistických lákadel jakými jsou například delfinárium, přístav ze kterého denně odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky nebo 18-ti jamkové golfové hřiště. Prožijte Vaší dovolenou v tomto letovisku v hotelu Grand Memories Varadero 5*, ALL INCLUSIVE.

ODPOČIŇTE SI OD VŠEDNÍHO STRESU A DNEŠNÍHO USPĚCHANÉHO SVĚTA NA BÍLÝCH PLÁŽÍCH, KTERÉ JSOU OMÝVÁNY AZUROVĚ ČISTOU VODOU ATLANTSKÉHO OCEÁNU...

Popis lokace

VARADERO:

Letovisko „Varadero” se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě s více než půl milionem turistů ročně.  Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově „Hicacos”. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem „ALL INCLUSIVE”, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park „Ciénaga de Zapata” (4 400 km2  - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál „Guamá” k němuž patří: krokodýlí farma,  indianská vesnice „Aldea Taina” a „Lago del Tesoro” - jezero pokladů.  O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž „Playa Girón”. Za zmínku ještě stojí  údolí - „Valle Yumuri” a vyhlídka - „Mirador Bacunayagua” (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem).  Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně „Cuevas de Bellamar”, 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

Popis ubytování

GRAND MEMORIES VARADERO 5*****:

Hotel Grand Memories Varadero se nachází téměř na samém konci poloostrova, v zóně luxusních hotelů, ze severní strany obstoupený azurovým oceánem a úžasnou bílopísčitou pláží. Disponuje celkem 1110 moderními a prostornými pokoji v provedeních „Standard Room“, „Superior Room“, „Suite“, „Junior Suite“ a „Master Suite“.  Hotel má jednu uzavřenou sekci výhradně pro dospělou klientelu „Grand Memories Sanctuary Resort“. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají vlastní sociální zařízení, satelitní TV, minibar, trezor, kávovar, telefon, žehlící soupravu a vysoušeč vlasů. Každý pokoj disponuje vlastním balkónem či terasou. V hotelu se nachází 2 venkovní bazény a 1 bazén v sekci určené výhradně pro dospělé (Sanctuary Resort). Dále zde najdete 2 tenisové kurty, můžete si zahrát stolní tenis, mini fotbal, šipky, basketbal, volejbal nebo kulečník. V hotelu je rovněž vybavené fitness centrum a luxusní lázně. V areálu probíhají celodenní a večerní animační programy a to jak pro dospělé, tak i pro ty nejmenší v dětském klubu. Pokud jste příznivci plážových sportů, potěší Vás velký výběr nemotorizovaných vodních aktivit jako windsurfing, vodní kola, kajak, šnorchlování nebo plážový volejbal. Stravování v rámci programu ALL INCLUSIVE zajišťuje celkem 7 hotelových restauracích v čele s hlavní bufetovou restaurací „Buffet Restaurant“, jež servíruje především mezinárodní kuchyni. Pokud upřednostňujete „a la carte“ restaurace, můžete využít např. „Ging Seng“ – asijská kuchyně, „Los Lirios“ připravující ryby a mořské plody či „La Violeta“ zaměřující se na italskou kuchyni. Barů naleznete v areálu hotelu celkem 8 a to jak u pláže, tak u bazénu nebo v lobby hotelu. Snack bary „Adelfa“ a „Amapola“ jsou hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. Služba 24h recepce a pokojová služba jsou samozřejmostí. V hotelu nechybí zdravotnická služba, směnárna, v lobby Wi-Fi a dále internet na pevných počítačích v business centru za poplatek, kadeřnictví a salón krásy, prádelna, obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby, možnost zakoupení výletů či pronájmu automobilu. Personál a zázemí hotelu je taktéž velmi dobře vybaveno na konání svateb a líbánek.

Strava

Stravování v rámci programu ALL INCLUSIVE zajišťuje celkem 7 hotelových restauracích, v čele s hlavní bufetovou restaurací „Buffet Restaurant“, jež servíruje především mezinárodní kuchyni. Pokud upřednostňujete „a la carte“ restaurace, můžete využít např. „Ging Seng“ – asijská kuchyně, „Los Lirios“ připravující ryby a mořské plody či „La Violeta“ zaměřující se na italskou kuchyni. Barů naleznete v areálu hotelu celkem 8 a to jak u pláže, tak u bazénu nebo v lobby hotelu. Snack bary „Adelfa“ a „Amapola“ jsou hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně.

Program

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách.
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu na Varaderu. Ubytování.

2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)
Volné dny v programu ALL INCLUSIVE s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně
Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně ve všech skupinových termínech

ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu)
 • Kolektivní transfer z letiště v Havaně do hotelu na Varaderu
 • Ubytování na Varaderu ve vybraném hotelu v režimu ALL INCLUSIVE
 • Kolektivní transfer z hotelu na Varaderu na letiště v Havaně
 • Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • Pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • Vstupní vízum - cena 890 Kč
 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy + storno (51 Kč-139 Kč/os/den - dle typu zvoleného pojištění)
 • Fakultativní výlety
 • Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Varadero
 • Místo dle CK: Varadero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Memories Varadero ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Grand Memories Varadero

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

16. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Matanzas

Poslední komentář

11.1.2020 | Aneta Vitamvásová
Datum pobytu: listopad 2019
Velmi se mi zde líbilo. Tento hotel až na pokoje, které už zažily svoje mohu jen a jen doporučit.

Nejnovější recenze

5
11.1.2020 | Aneta Vitamvásová
Datum pobytu listopad 2019
5/5 - Úžasné
Velmi se mi zde líbilo. Tento hotel až na pokoje, které už zažily svoje mohu jen a jen doporučit.
5
27.7.2017 | Standa
Datum pobytu květen 2017
5/5 - Úžasné
luxusní a velmi příjemný resort

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.


GRAND MEMORIES VARADERO *****

Číslo zájezdu: 1382815
Kuba, Matanzas, Varadero

Všechny termíny a možnosti (609)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Čt 29.10 – Ne 8.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 800 Kč
FM | Po slevě 8%
Letecky
Praha
Pá 11.9 – Po 21.9.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 700 Kč
FM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Po 25.5 – Čt 4.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 700 Kč
FM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Út 27.10 – Pá 6.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 800 Kč
FM | Po slevě 8%
Letecky
Praha
Ne 1.11 – St 11.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Út 3.11 – Pá 13.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Čt 5.11 – Ne 15.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Pá 13.11 – Po 23.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Ne 15.11 – St 25.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Út 17.11 – Pá 27.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Čt 19.11 – Ne 29.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Pá 27.11 – Po 7.12.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Ne 29.11 – St 9.12.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Út 1.12 – Pá 11.12.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Čt 3.12 – Ne 13.12.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
35 900 Kč
Letecky
Praha
Čt 19.11 – Út 1.12.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
40 300 Kč
Letecky
Praha
Po 2.11 – Pá 13.11.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
38 500 Kč
Letecky
Praha
Ne 25.10 – St 4.11.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
36 700 Kč
FM | Po slevě 8%
Letecky
Praha
St 2.9 – Ne 13.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
39 300 Kč
FM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Po 24.8 – Pá 4.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
39 400 Kč
FM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Čt 5.11 – Út 17.11.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
41 600 Kč
Letecky
Praha
Po 7.9 – Čt 17.9.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
37 300 Kč
FM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Po 21.9 – Čt 1.10.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
37 300 Kč
FM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Po 13.7 – Pá 24.7.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
39 700 Kč
FM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Po 20.7 – Pá 31.7.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
39 700 Kč
FM | Po slevě 9%