Green Max

  Turecko, Belek, Turecká riviéra, Belek

4/5

Green Max

    Turecko, Belek, Turecká riviéra, Belek
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Hotelový komplex, pyšnící se krásnou zahradou, leží přímo na vlastní písečné pláži označené modrou vlajkou. Tento resort je ideální pro příjemnou rodinnou dovolenou, díky skvělému zázemí pro děti a kvalitním službám. Nachází se v oblasti Kadriye, vzáledné od centra Beleku necelých 10 km, kam se dostanete místní dopravou nebo taxi. Nákupní možnosti i přímo v hotelu. Vzdálenost od letiště cca 25 km.
PLÁŽ
Písčitá pláž s malými oblázky a molem, která byla oceněná modrou vlajkou, se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
UBYTOVÁNÍ
Možnosti ubytování v hlavní budově /pokoje až pro 3 osoby/, v budově Zeus /superior pokoje až pro 3 osoby/, ve vilkách /pokoje až pro 3 osoby/ a v rodinných vilkách /pokoje až pro 5 osob/. Všechny pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, koupelnou s vanou/sprchou a WC, fénem, TV/SAT, telefonem, minibarem (zdarma), trezorem, balkonem nebo terasou. Clubové pokoje byly v zimě 2017/18 rekonstruovány. Rodinné vilky na vyžádání.
STRAVOVÁNÍ
ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dětský bufet, dietní koutek, během dne občerstvení, zmrzlina, zákusky v patisserii, turecké palačinky, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby a vybraných importovaných nápojů 24 hodin denně.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, wifi připojení v lobby zdarma, internetová kavárna, hlavní restaurace, dvě a´la carte restaurace, 6 barů, patisserie, diskotéka, obchodní arkáda, vnitřní bazén, miniklub, aquapark.
AKTIVITY
Sauna, turecké lázně, animace pro děti, vodní gymnastika, plážový volejbal, 6 tenisových kurtů, minifotbal, šipky, stolní tenis, šachy, boccia, lukostřelba, basketbal, fitness centrum, vodní sporty na pláži.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Belek

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Green Maxx Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Green Maxx Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 643 032
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Belek

4/ 5 3 recenzí


AH červen 2017
Economicka varianta. Dovolena probehla celkem v poradku, CK odvedla dobrou praci, jedine, ze hotel zklamal. Neni to zadna 5*, maximanle spatna 4*, jidl... celá recenze


iva Fučíková září 2016
Green maxx. Dovolená příjemná, lze i s malými dětmi. Nepříjemná pouze ruská klientela, která silně převyšuje.... celá recenze


OLA duben 2015
50 na 50. Cestovali jsme s malými dětmi - 3 roky/nedovršené/ a 10 měsíců. Proto začátek sezóny /byli jsme 1.turnus po "zimě"/, abychom se vy... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-green-max-belek-turecko-z1643032/1149668500/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Green Max
    Turecko, Belek, Turecká riviéra, Belek

Původní cena
25 590 Kč/os

Cena
19 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 643 032

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 890 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
690 Kč