HÁJENKA BLATKY

Česko, Vysočina, Žďárské vrchy, Sněžné

5/5

HÁJENKA BLATKY

  Česko, Vysočina, Žďárské vrchy, Sněžné
Číslo zájezdu: 1 763 375
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hájenka leží na samotě mezi obcemi Kadov (3,5 km) a Herálec (7 km), v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v nadmořské výšce 670 m a je obklopena lesy. Pobyt je vhodný pro strávení klidné dovolené, spojené s turistikou, cykloturistikou, v létě pak sběrem hub, koupáním i lezeckým sportem, v zimním období je v bezprostřední blízkosti celá řada běžeckých tratí. Pobyt je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro menší skupiny (do 22 osob).

Lyžování

v bezprostřední blízkosti je řada udržovaných běžeckých tratí. Nejbližší sjezdovky Nové Město na Moravě - 12 km, sjezdovka na Harusově kopci (délka 550 m) s dvousedačkovou lanovkou a dětským vlekem, nočním osvětlením a umělým zasněžováním.

Koupání

rybníky Milovy a Medlov (6 km lesem pěšky nebo na kole, 9 km autem po silnici).

Vybavení

hájenka je rozdělena v přízemí na 2 samostatná apartmá, každé s vlastním vchodem. V každém apartmá je vybavená kuchyně (kuchyňská linka, dvouplotýnkový vařič, chladnička, rychlovarná konvice, základní nádobí) vč. jídelního koutu a funkčních kachlových kamen, 4-lůžkový pokoj a hygienické zařízení. Pro větší skupiny je možnost zajistit i ubytování v podkroví, kde jsou po příkrých schodech přístupné 2 velké místnosti, z nichž v každé je 6-7 lůžek. Součástí podkroví je i sprchový kout a WC. Celý objekt je vytápěn elektrickými přímotopy. Celková kapacita objektu je 22 lůžek. Možnost parkování u objektu (v zimním období nutnost sněhových řetězů). Ubytování v přízemí je vhodné i pro vozíčkáře (s doprovodem)

Speciální nabídka

1 dítě do 5,99 let bez nároku na služby v apartmá zdarma. Využijte slevy při pobytu na 7 nocí: v období 1.9.-20.12.20 a 3.1.-7.3.21, 14.3.-19.12.21, kdy platí sleva 7=6.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Stravování: vlastní vaření. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci; Při ubytování v podkroví je třeba vlastní spací pytel. Vratná kauce 2.000,- Kč/apartmá.
Možný pobyt se psy za poplatek 40 Kč/noc. Špatné spojení veřejnými dopravními prostředky. V ceně není zahrnut poplatek MÚ (pobytová taxa) 20 Kč/den/osoba nad 18 let, který se hradí na místě.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování:
  • PŘÍZEMÍ: část A: 4-lůžkové apartmá a část B: 4-lůžkové apartmá.
  • PODKROVÍ: dva 6 až 7-lůžkové pokoje (pokoje v podkroví nelze pronajmout samostatně, ale jen společně s některou částí v přízemí)

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Českomoravská vrchovina
  • Místo dle CK: KADOV-SAMOTÍN

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 763 375
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Vysočina

5/ 5 3 recenzí


andrea bučkova srpen 2014
Výborný dovolena. Jezdíme tam každý rok v srpnu. ..i letos. ..doporučuji všem. ...... celá recenze


Lenka duben 2011
Ráj uprostřed lesa. velmi krásné místo v přírodě... celá recenze


Iveta červenec 2014
Krásná dovolená. velice krásné místo pro klidnou dovolenou ...... celá recenze

Nezávazná objednávka

HÁJENKA BLATKY
  Česko, Vysočina, Žďárské vrchy, Sněžné

Cena od
522 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 763 375

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
11 469,99 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč