Holiday Resort Ad Turres

  Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Dramalj

3/5

Holiday Resort Ad Turres

    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Dramalj
Číslo zájezdu: 1 871 216
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Uprostřed středomořské vegetace s borovým lesem stojí Holiday Resort Ad Turres***. Nově zrekonstruovaný hotel s pavilony, který svým klientům nabízí ubytování v moderních pokojích s klimatizací a sezónním bazénem (15. 6. – 15. 9.). V těsné blízkosti – v hotelu Ad Turres najdete centrální recepci a klimatizovanou restauraci. K dispozici máte také terasu a TV místnost. 
 
Ubytování
Resort nabízí renovované pokoje v 10 moderních dvoupatrových pavilonech bez výtahu. Každý pavilon má 27 pokojů, ve kterých najdete klimatizaci, WiFi, balkon, mini bar a SAT TV. Resort poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo v rodinných pokojích pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. Poplatek za dětskou postýlku je 5 EUR/den – je potřeba nahlásit při rezervaci pobytu.
 
Pokoje
1/2 SWC • Dvoulůžkový pokoj 
Moderně zařízený pokoj s vlastní koupelnou a toaletou, klimatizací, WiFi. mini barem
1/2(+1) SWC • Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Balkon směrem na mořskou stranu a do zeleně
Moderně zařízený pokoj s vlastní koupelnou a toaletou, balkonem, klimatizací, WiFi a přistýlkou na vyžádání, mini barem
1/2+2 SWC family • Rodinný pokoj
Balkon směrem na mořskou stranu a do zeleně
Moderně zařízený pokoj s vlastní koupelnou a toaletou, balkonem, klimatizací, WiFi a přistýlkou, mini barem
Stravování
K zájezdu máte v ceně polopenzi. Snídaně a večeře se podává formou bufetu. K večeři navíc máte nápoje zdarma – vodu, víno, pivo a džusy z automatu.
 
Sport a zábava
Poblíž resortu se nacházejí tenisové kurty. Zahrát si můžete také minigolf, stolní tenis, vyzkoušet vodní sporty nebo adrenalinový park. 
Od 300 metrů vzdáleného hotelu Omorika jezdí v sezoně minivláček do centra Crikvenice. 
 
Pláž
Oblázková, s betonovými platy, vzdálená cca 450 m od ubytování. Na pláži si můžete za poplatek pronajmout lehátka a slunečník. 
 
Poloha
Do 300 metrů od pláže.
Cena zahrnuje
Ubytování s polopenzí s nápoji na vybraný počet nocí za osobu, dopravu vlakem včetně transferu, pojištění CK proti úpadku a pobytovou taxu.
 
Cena nezahrnuje
Pojištění léčebných výloh a storna, služby delegáta (online nebo telefonicky).
 
Doprava 
Vlakem z ČR do Rijeky, transfer autobusem do Crikvenice (dopravu a transfer zajišťuje Regiojet).
 
Záloha 1490 Kč na osobu a doplatek 30 dní před odjezdem.
 
Check in ve 14.00 hodin. Check out v 10.00 hodin.
Vzdálenost od mořeDo 300 metrů od pláže

Základní cena zahrnuje

  • 2 x ubytování za osobu, 2 x polopenzi s nápoji v ceně, dopravu vlakem Regiojet - sedadlo, transfer do hotelu, poj. CK proti úpadku
  • 3 x ubytování za osobu, 3 x polopenzi s nápoji v ceně, dopravu vlakem Regiojet - sedadlo, transfer do hotelu, poj. CK proti úpadku
  • 5 x ubytování za osobu, 5 x polopenzi s nápoji v ceně, dopravu vlakem Regiojet - sedadlo, transfer do hotelu, poj. CK proti úpadku
  • 6 x ubytování za osobu, 6 x polopenzi s nápoji v ceně, dopravu vlakem Regiojet - sedadlo, transfer do hotelu, poj. CK proti úpadku
  • 7 x ubytování za osobu, 7 x polopenzi s nápoji v ceně, dopravu vlakem Regiojet - sedadlo, transfer do hotelu, poj. CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění léč. výloh a storna, služby delegáta (pouze online telefonicky)

Sleva First minute platí do 31.3..2021, je již započtena v ceně.

Sleva First minute platí do 31.3.2021, je již započtena v ceně.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Mediteran travel, IČ: 27489442. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kvarner
  • Místo dle CK: Crikvenica (balíček vlak)

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel a Pavilony Ad Turres **
Typ pláže: oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 250 m
Všechny zájezdy do  Hotel a Pavilony Ad Turres

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 871 216
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

22. nejlepší hotel v destinaci Kvarner

3/ 5 10 recenzí


Strouhová Libuše červenec 2018
Ad Turres. Jela jsme autobusem se dvěma vnučkami.7 a 9.Na místo jsme dorazily v 5 hod,ráno.Ubytovali nás jako poslední v 15.15.Hotelové služb... celá recenze


Strouhová Libuše červenec 2018
Ad Turres. Příjezd sutobusem v 5,00 a klíč od pokoje jsme dostali v 15.00.Měla jsem 2 děti a ubytovávali jsme se jako poslední.Personál na re... celá recenze


Miloš září 2018
Miloš. Velmi pěkná dovolená ve velmi pěkné destinaci.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Holiday Resort Ad Turres
    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Dramalj

Původní cena
4 290 Kč/os

Cena
3 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 871 216

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 990 Kč
příplatek za lůžko (cesta tam) - osoba
0
330 Kč
příplatek za lůžko (cesta zpět) - osoba
0
330 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - tam
0
1 490 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - zpět
0
1 490 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč