Termín:
8. 9. – 15. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, wi-fi, pes povolen, pračka, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón,

Popis

Holiday Village - dříve pod názvem Villaggio Fiori - složené z 20 řadových vilek se nachází na klidném místě v zeleni, na rozhraní Lignano Sabbiadoro a Lignano Pineta, přibližně 1 km od písečné pláže. V oplocené zahradě je bazén pro dospělé i děti (otevřen podle počasí od poloviny května do poloviny září). Každá vilka má dvě parkovací místa, velkou ledničku, kávovar, TV Sat, trezor a klimatizaci. K dispozici jsou také společné pračky. Wifi zdarma (jedno heslo pro každý apartmán je zdarma, další na vyžádání za poplatek).
Povolen pobyt s malými domácími mazlíčky za poplatek 20 €/týden.
V období od 28.4 - 16.5 a od 8.9 - 28.9 možnost zkrácených termínů a jiný nástupní den než je sobota. U těchto pobytů se na místě platí povinně poplatek 70 €.
Skupiny mladých lidí nutno hlásit předem při rezervaci (vyšší kauce 300 €).

Typ VSL quadri(8)

třípatrová vilka. V přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, terasa s posezením a krbem, malá venkovní koupelna. Točitými schody se jde nahoru: v 1. patře dvě manželské ložnice - obě s balkonem, koupelna, ve 2. patře podkrovní manželská ložnice.

Typ VSM penta(9)

třípatrová vilka. V přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, terasa s posezením a krbem, malá venkovní koupelna. Točitými schody se jde nahoru: v 1. patře dvě manželské ložnice - obě s balkonem, jednolůžkový pokoj, koupelna, ve 2. patře podkrovní dvoulůžkový pokoj.

Vzdálenost k moři: 1000[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Typ VSL quadri(8) zahrnuje:

    nájem na uvedený počet nocí, povlečení, spotřeby energií, závěrečný úklid,

Cena Typ VSM penta(9) zahrnuje:

    nájem na uvedený počet nocí, povlečení, spotřeby energií, závěrečný úklid,

Základní cena nezahrnuje

Cena Typ VSL quadri(8) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€, Zkrácený pobyt (pouze pro pobyty na méně než 7 nocí) 70€,

Cena Typ VSM penta(9) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€, Zkrácený pobyt (pouze pro pobyty na méně než 7 nocí) 70€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Friuli Venezia Giulia
  • Místo dle CK: Lignano

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Holiday Village ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 1000 m

Všechny zájezdy do Holiday Village

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.