Termín:
26. 4. – 28. 4. 2019
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Akce

AKCE 10.000 KČ IHNED NA DOVOLENOU U MOŘE*

PŘI ZAKOUPENÍ TOHOTO BALÍČKU OBDRŽÍTE IHNED 10.000 KČ NA PRÁZDNINOVÉ POBYTY U MOŘE.
Platí pro vybrané termíny a hotely v těchto destinacích: ČERNÁ HORA, BULHARSKO, ALBÁNIE, ŘECKO, CHORVATSKO, ITÁLIE, TURECKO, SEVERNÍ KYPR, MALTA.

*Uvedenou slevu lze získat při nákupu tohoto balíčku. Více informací naleznete ZDE

Popis

V resortu Horského hotelu Čeladenka se nachází hlavní hotelová budova, sedm apartmánových domů, tři horské domy, hotelová recepce, restaurace, lobby bar, kongresové centrum, dětské venkovní hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa a venkovní bazén. Součástí resortu je rovněž wellness areál „Lesní lázně“, který je umístěn v bezprostřední blízkosti hotelové budovy. V Lesních lázních naleznete pestrou nabídku wellness programů a relaxace. V hotelovém resortu je také ordinace lékaře a fyzioterapeuta. Hotel má k dispozici vlastní parkovací stání. Do hlavní hotelové budovy a do Lesních lázní je zajištěn bezbariérový přístup. V hotelové budově je k dispozici výtah. Celý hotelový resort je zajištěn bezpečnostním zámkovým kartovým systémem. Všechny pokoje jsou vybaveny anti-alergenním programem, který zahrnuje podlahovou speciální krytinu Flotex, matrace, polštáře a peřiny.
Hotel přijímá platby v hotovosti nebo platební kartou.

Poloha

Horský hotel Čeladenka se rozkládá v malebném údolí Podolánek na konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nadmořské výšce 590 m n. m. Celý resort hotelu je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy. V blízkosti hotelu protéká říčka Čeladenka a samotná poloha hotelu nabízí svým hostům mnoho zajímavých výletů autem, pěšky nebo na kole. Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště Ostravice nebo Prosper Golf Resort Čeladná, které se řadí mezi největší golfová hřiště v ČR.

Vybavenost

Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, lobby bar, kongresové centrum, venkovní dětské hřiště, multifunkční sportoviště, letní terasa, venkovní bazén, výtah v hotelové části, wellness centrum „Lesní lázně“, ordinace fyzioterapie, parkoviště.

Kongresové centrum má celkovou kapacitu až 90 míst. V prostorách kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání tanečních večerů nebo různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty.

Vybavení kongresového centra: data projektor, projekční plátno, ukazovátko, ozvučení, mikrofony, kopírovací služby, wifi připojení, dvd/cd přehrávač, flipchart tabule.

Ubytování

Hotel Čeladenka - pokoje jsou komfortně vybaveny a disponují vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, internetovým připojením, minibarem a trezorem. Do některých pokojů lze na přání umístit přistýlku nebo dětskou postýlku. Část pokojů nabízí svým hostům k využití terasu nebo balkon. Hlavní budova nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu STANDARD a COMFORT, dále v jednolůžkových pokojích, v apartmánech a rodinných pokojích. Součástí hotelu je jeden bezbariérový pokoj.

Apartmánové domy - apartmánový dům se skládá z prostorné předsíně a dvou oddělených pokojů. Apartmánové domy jsou ideální pro rodiny s dětmi, které upřednostňují soukromí, zároveň jsou však umístěny v blízkosti hlavní hotelové budovy a umožňují tak lehkou dostupnost všech hotelových služeb. Součástí apartmánového domu je vlastní sociální zařízení, sprcha, fén, hotelová kosmetika, SAT TV, telefon, internetové připojení, minibar, trezor. Každý apartmán je vybaven terasou se sedacím nábytkem. Apartmánové domy disponují ubytovací kapacitou až pěti osob. Na přání lze umístit oproti poplatku také dětskou postýlku.

Horské domy - v každém domě se nachází 5 dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, fénem, hotelovou kosmetikou, SAT TV, telefonem, minibarem, trezorem. Každý dům disponuje vlastním parkovacím stáním a internetovým připojením.

Ubytování je v kompetenci hoteliéra.

Stravování

Dle vybraného balíčku - SNÍDANĚ – formou bufetových stolů.

POLOPENZE - snídaně formou bufetových stolů, večeře výběrem ze 3 menu,1 dl vína/osoba, 0,3l čepované pivo/osoba, karafa s vodou.

LIGHT ALL INCLUSIVE – snídaně formou švédských stolů, dopolední svačina s kávou nebo čajem, oběd formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu), odpolední svačina s kávou nebo čajem,  večeře formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku (dle obsazenosti hotelu).

Náš názor

Komfortní, moderní a v roce 2014 kompletně zrekonstruovaný ubytovací komplex, vhodný pro všechny věkové kategorie vyhledávající klidnou, ale i aktivní dovolenou.

Služby (wellness)

Samostatné wellness centrum nabízí svým hostům relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané formy vodoléčby.

FYZIOTERAPIE: profesionální tým ve Zdravotnickém zařízení Čeladná je tvořen odborníky v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Jejich hlavním cílem je zajistit rychlou a kvalitní zdravotní péči v oboru fyzioterapie a rehabilitace pro široký okruh pacientů, a to jak s podporou zdravotních pojišťoven, tak s možnostmi pro samoplátce. Nabízí léčbu pohybového aparátu včetně stanovení diagnózy a nastavení léčebného plánu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  - ubytování v pokojích typu Comfort v hlavní hotelové budově nebo v Horském domě na 2 noci (o druhu ubytování rozhoduje hoteliér dle obsazenosti areálu)
  - stravování formou POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetových stolů nebo výběrem z jídelního lístku - dle obsazenosti hotelu
  - 1x hodinový vstup do Lesních lázní (infrasauna, vířivka, Kneippův chodník)
  - 30% sleva na služby v BODIZ SPA (kosmetické služby Heaven, Pure Fiji, etre belle a další, v provozu ČT - NE)
  - 20% sleva na služby v Lesních lázních
  - v letních měsících zdarma vstup do venkovního hotelového bazénu
  - zdarma využití dětského hřiště, sportovního hřiště, zapůjčení sezónního sportovního vybavení
  - zdarma vystavení Beskydy Card originální návštěvnická karta, díky které můžete čerpat řadu výhod od partnerů nabízejících své služby turistům a návštěvníkům Beskyd
  - zdarma zapůjčení a úschovna horských kol
  - zdarma Wifi
  - zdarma parkování u hotelu
  - sleva na zapůjčení vozítek Airwheel

Základní cena nezahrnuje

  dopravu, další služby Lesních lázní, služby výše neuvedené, lázeňský a ubytovací poplatek 19 Kč / osoba / den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kovotour Plus, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Beskydy a Valašsko
 • Místo dle CK: Čeladná

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Horský hotel Čeladenka ****
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Horský hotel Čeladenka

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

11 uživatelů

Pořadí

5. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Moravskoslezský kraj

Poslední komentář

10.9.2018 | Gabriela
Datum pobytu: září 2018
Celková spokojenost. Když bude příležitost, rádi se tam vrátíme.-)

Nejnovější recenze

5
10.9.2018 | Gabriela
Datum pobytu září 2018
5/5 - Úžasné
Celková spokojenost. Když bude příležitost, rádi se tam vrátíme.-)
5
9.7.2018 | Benislav
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Super, určitě až budeme příště vybírat dovolenou v Beskydech zkusíme nejdřívě znovu zde.
5
15.11.2017 | HanaCh
Datum pobytu listopad 2017
5/5 - Úžasné
Hledali jsme místo, kde bychom si v klidu užili relaxu, wellness, horského prostředí a skvělého jídla. To vše jsme našli na hotelu Čeladenka. Pochvala patří také personálu, cítili jsme se jako doma a rádi se na toto místo vrátíme.

Horský hotel Čeladenka - Relax pobyt s polopenzí ****

Číslo zájezdu: 1061987
Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Čeladná