Termín:
22. 9. – 29. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

venkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, klimatizace, polopenze,

Popis

Hotel a Aparthotel Olimpia je po kompletní rekonstrukci a nachází se v Bibione Spiaggia přibližně 50 m od moře, pár kroků od hlavní obchodní ulice a 900 m od lázeňského centra Bibione Thermae. Klientům je k dispozici společenská místnost, bar, restaurace, WI-FI (zdarma v hale), střešní bazén s terasou. Pobyt s malým pejskem povolen za poplatek 13 €/den (platí se na místě, nutno vyžádat při rezervaci).
Stravování formou polopenze: snídaňový bufet, večeře výběrem z menu + bufet se saláty a předkrmy.

DBL+HB Classic double(2)

dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, TV, balkon. Maximálně pro 3 osoby, minimálně 2 plně platící osoby.

Family Suite + HB bilo(2)

obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, třílůžková ložnice, koupelna, terasa. Maximálně pro 5 osob, minimálně 2 plně platící osoby.

Royal + HB trilo(3)

dvoupodlažní apartmán. Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, terasa, pomocí schodů propojený s horním patrem, kde je třílůžková ložnice, terasa, dvoulůžková ložnice, koupelna. Maximálně pro 7 osob, minimálně 3 plně platící osoby.

Vzdálenost k moři: 50[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena DBL+HB Classic double(2) zahrnuje:

  klimatizace, nájem na uvedený počet nocí, plážový servis, polopenze, povlečení, ručníky (za týden),

Cena Family Suite + HB bilo(2) zahrnuje:

  klimatizace, nájem na uvedený počet nocí, plážový servis, polopenze, povlečení, ručníky (za týden), spotřeby energií, závěrečný úklid,

Cena Royal + HB trilo(3) zahrnuje:

  klimatizace, nájem na uvedený počet nocí, plážový servis, polopenze, povlečení, ručníky (za týden), spotřeby energií, závěrečný úklid,

Základní cena nezahrnuje

Cena DBL+HB Classic double(2) nezahrnuje:

 • Povinné poplatky: případná pobytová taxa,

Cena Family Suite + HB bilo(2) nezahrnuje:

 • Povinné poplatky: případná pobytová taxa,

Cena Royal + HB trilo(3) nezahrnuje:

 • Povinné poplatky: případná pobytová taxa,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Benátsko
 • Místo dle CK: Bibione

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel & Aparthotel Olimpia ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 120 m

Všechny zájezdy do & Aparthotel Olimpia

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel a Aparthotel Olimpia ***

Číslo zájezdu: 903279
Itálie, Benátsko, Bibione, Bibione Spiaggia