HOTEL AQUAPARK

Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

3/5

HOTEL AQUAPARK

  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Špindlerův Mlýn je nejznámější horské středisko České republiky. Mimo kvalitního zimního vyžití je Špindlerův Mlýn ideálním místem pro letní dovolenou. Ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti lanovky na Medvědín.

Lyžování

hotel leží přímo u sjezdovky ski areálu Medvědín - 4-sedačková lanovka a 5 vleků, skiareál Svatý Petr (zastávka skibusu hned u aquaparku) - 3 lanovky a 5 vleků. Ve Špindlerově Mlýně se nachází 25 km sjezdovek s večerním lyžováním a umělým zasněžováním.

Koupání

v budově aquaparku se nachází rekreační bazén, dětský bazén, 3 tobogány, divoká voda, whirlpool.

Vybavení

areál se skládá z 9 ubytovacích budov, restaurace a z budovy aquaparku. Aquapark nabízí rekreační a dětský bazén, dva tobogány až 72 m dlouhé, oblíbený člunový tobogán, divokou řeku, dva whirlpooly, perličková masážní lůžka. Wellness centrum (sauna, pára, masáže, solná jeskyně). Bufet a doplňkový prodej. K dispozici je také minigolf, stolní tenis, trampolína, badminton, dětské hřiště (dřevěná věž, dětská lanovka, vzduchová trampolína), relax zóna u jezírka, úschovna kol, dětská herna, půjčovna lyží a snowboardů, internetový koutek. Parkování na hotelovém parkovišti zdarma.

Speciální nabídka

Vstup do aquaparku na 2 hodiny denně. Děti do 5,99 let na přistýlce ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy za poplatek 250 Kč/noc. Minimální délka pobytu: 25.12.-6.1.20 a 1.2.-29.2.20 7 nocí, v ostatních obdobích 3 noci Silvestrovský pobyt zahrnuje příplatek na slavnostní menu.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • POKOJE STANDARD: 1-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, fén, WiFi internet, TV-SAT, chladnička, trezor, kávový set.
 • POKOJE STANDARD: 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, hygienické zařízení, fén, WiFi internet, TV-SAT, chladnička, trezor, kávový set.
 • POKOJE STANDARD: 3-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, hygienické zařízení, fén, WiFi internet, TV-SAT, chladnička, trezor, kávový set.
 • POKOJE STANDARD: rodinné pokoje (dva propojené 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky), hygienické zařízení, fén, WiFi internet, TV-SAT, chladnička, trezor, kávový set.
 • Ubytování :
 • POKOJE SUPERIOR: rekonstruované 1-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, fén, WiFi internet, TV-SAT, chladnička, trezor, kávový set. Pokoje se nacházejí v předních pavilonech (blízko restaurace a aquaparku).
 • POKOJE SUPERIOR: rekonstruované 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, hygienické zařízení, fén, WiFi internet, TV-SAT, chladnička, trezor, kávový set. Pokoje se nacházejí v předních pavilonech (blízko restaurace a aquaparku).
 • POKOJE SUPERIOR: rekonstruované 3-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, hygienické zařízení, fén, WiFi internet, TV-SAT, chladnička, trezor, kávový set. Pokoje se nacházejí v předních pavilonech (blízko restaurace a aquaparku).
 • POKOJE SUPERIOR: rekonstruované rodinné pokoje (dva propojené 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky), hygienické zařízení, fén, WiFi internet, TV-SAT, chladnička, trezor, kávový set. Pokoje se nacházejí v předních pavilonech (blízko restaurace a aquaparku).
 • Stravování: polopenze.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Krkonoše
 • Místo dle CK: Špindlerův Mlýn

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 514
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Královéhradecký kraj

3/ 5 13 recenzí


Vladek leden 2019
Dobrá volba. Hotel s aquaparkem v bezprostřední blízkosti parkoviště a lanovky na Medvědín ve Špindlerově Mlýně. Jde o příjemné místo na konci ... celá recenze


Jenda červenec 2017
Super dovolená. Realita předčila naše očekávání. Vše bylo super.... celá recenze


ToIvEl březen 2017
Aqiapark. Termín těsně po sezoně, sjezdovky prázdné, aquapark prázdný, velmi jsme si pobyt užili... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL AQUAPARK
  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Cena
4 900 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 514

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 900 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč