Termín:
24. 9. – 1. 10. 2019
Počet dní:
8 (út – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

POLOHA: Drač.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: hotel je spojen s písečnou pláží, lehátak pro hosty hotelu zdarma do obsazení míst.
BAZÉN: menší venkovní bazén se sladkou vodou.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu.
KLIMATIZACE: pokoje a společné prostory.
INTERNET: Wi-Fi na recepci zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: recepce, restaurace, bar, sky bar na střeše hotelu, masáž, fitness. Živá hudba, společenské tance, animátoři.

 

 

Poznámka

SLEVY: Dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 6 do 12 let na přistýlce 50%. Dítě do 12 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU V ÚTERÝ

Základní cena nezahrnuje

PŘÍPLATKY: Jednolůžkový pokoj 50%, na vyžádání. Při pobytu kratším než min. počet nocí 20 %, na vyžádání. Pojištění 36Kč/os/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Relax Adriatic, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Drač (Durrës)
  • Místo dle CK: Drač - Golem
Informace o slevách

Albánie

Albánie je zapomenutou zemí na Balkánském poloostrově, která je ovšem velmi lákavým cílem nejen pro dobrodruhy prahnoucí po poznání. Většinou ji vyhledávají milovníci historie, přírody a poznávání místních pohostinných obyvatel. Pro turisty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou u moře, má i Albánie rozhodně co nabídnout. Na pobřeží Jaderského a Jónského moře vyrostly hotely podobné těm v Černé Hoře a Chorvatsku. Albánie je sice zemí převážně hor a hlubokých údolí, nicméně přímořské pobřeží je velmi nádherné. Hlavním městem je Tirana, která leží přibližně uprostřed státu. Milovníci historie a architektury v zemi obdivují četná antická města, byzantské kostelíky a středověké zříceniny. Vyznavači horských túr zase mohou využít tras téměř nedotčenými horskými masívy.


hotel AS ****

Číslo zájezdu: 1257295
Albánie, Drač