Hotel Bariakov

  Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

Hotel Bariakov

    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Hotel leží v centru prázdninového resortu Bansko, jen pár minut chůze od kabinové lanovky. Jedná se o rodinný hotel, který disponuje recepcí, restaurací, barem, malým wellness, lyžárnou, WiFi připojením a parkovištěm. Po náročném dni si můžete odpočinout v hotelovém lobby u hořícího krbu nebo za poplatek využít wellness v podobě sauny a výběru masáží. Z důvodu Covid opatření může být wellness mimo provoz. V hotelu se domluvíte anglicky, rusky nebo bulharsky.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky
Pokoje o rozměru cca 20 m2 disponují 2 pevnými lůžky (manželská postel nebo dvě oddělená lůžka), vlastním sociálním zařízením, centrálním topením, plochou televizí, telefonem, lednicí, fénem a WiFi připojením. Třetí lůžko je řešeno formou přistýlky a je určeno pro dítě do 12 let.
Rodinné pokoje pro 3 osoby s možností 1 přistýlky
Pokoje o rozměru cca 28 m2 disponují 3 pevnými lůžky, vlastním sociálním zařízením, centrálním topením, plochou televizí, telefonem, lednicí, fénem a WiFi připojením. Čtvrté lůžko je řešeno formou přistýlky a je určeno pro dítě do 12 let.

Vybavení a služby hotelu:

V hotelu je k dispozici také kavárna/bar a restaurace

Stravování:

nídaně formou bohatého bufetu

Základní cena zahrnuje

letenku Praha Sofia Praha vč. poplatků a odbaveného zavazadla do 23 kg, převoz lyží zdarma, transfer letiště - hotel - letiště, ubytování 7 nocí se snídan, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

místní taxu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář AGL travel, IČ: 27099407. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: pohoří Pirin
  • Místo dle CK: Bansko

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 880 645
dnes 7.30–17 h

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Hotel Bariakov
    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

Cena
14 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 880 645

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč