Termín:
24. 10. – 31. 10. 2018
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Hotel se střešním bazénem, situován v Gzira, má velmi výhodnou polohu, jelikož se nachází u pobřežní promenády (přes silnici) a pouhých 5 km od hlavního města Valetty. V okolí se nachází spousta barů, restaurací, obchůdků, Sliema s nákupním centrem je vzdálená jen pár minut. Nejbližší pláž (kamenitá, vstup do moře po žebříhu) najdete ve vzdálenosti cca 800 m. U hotelu je autobusová zastávka, kde staví autobusy jedoucí do Vallety nebo St. Julians. Doporučujeme klientům, kteří chtěji poznat krásy ostrova.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, internet café

Vzdálenosti

od centra - 500 m Sliema, cca 5 km Valetta, autobusová zastávka u hotelu, od pláže - 10 m moře, promenáda, cca 800 m kamenité pláže se vstupem do moře po žebříku

Vybavení pokojů

příslušenství, TV, klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), balkon s výhledem na ulici Za příplatek možnost pokoje s bočním výhledem na moře nebo s přímým výhledem

Relaxační centrum

střešní bazén, vnitřní bazén, malá posilovna, masáže za poplatek

Stravování

bufetové, za příplatek možnost večeří

Poznámky k cenám

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ NA VYŽÁDÁNÍ ZA PŘÍPLATEK MOŽNOST POBYTU SO-SO (VYŠŠÍ CENY) - NA VYŽÁDÁNÍ

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování se snídaní
 • leteckou dopravu Praha – Malta – Praha
 • transfery z letiště do hotelu a zpět
 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek
 • zákonné pojištění pro případ úpadku CK
 • asistence na telefonu v českém jazyce

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • pobytovou taxu
 • jednolůžkový pokoj na vyžádání za příplatek

pobytová taxa cca 0.5 EUR (osoba / den)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Fede, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Mellieha
 • Místo dle CK: Sliema

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bayview ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Bayview

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.


Hotel BAYVIEW ***

Číslo zájezdu: 1010090
Malta, Sliema

Všechny termíny a možnosti (0)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu