Hotel Be Live Experience Hamaca

  Dominikánská republika, Santo Domingo, Boca Chica

3/5

Hotel Be Live Experience Hamaca

    Dominikánská republika, Santo Domingo, Boca Chica
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Jižní část ostrova - oblast Boca Chica

Umístění

Hotel se nachází v první linii nejvyhledávanější pláže Boca Chica na jihu ostrova, cca 130 km od mezinárodního letiště a cca 30 km od centra.

Pláž

Krásná písčitá pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Hotel

Vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, 6 restaurací s obsluhou (mexická, italská, středomořská), bary v hotelu a u bazénu, WiFi v lobby, kasino, obchody, konferenční místnosti, bazény pro dospělé i děti.

Pokoje

Standardní pokoje, vlastní koupelna (WC, sprcha, fén), klimatizace, minibar, SAT/TV, set na přípravu kávy/čaje, telefon, za poplatek trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu (na večeře nutné formální oblečení), lehké občerstvení během dne, rozlévané nealko a alkoholické nápoje místní výroby.

Rekreace

Animace, fitness, volejbal, stolní tenis, kulečník, aerobic, nemotorizované vodní sporty.

Informace

Cena nezahrnuje: vstupní turistickou kartu - lze zakoupit na letišti po příletu do Punta Cany za cca 10 USD nebo online přes dgii.gov.do/Tturistaweb/

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdů
 • počet noclehů dle smlouvy o zájezdu
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Jižní pobřeží
 • Místo dle CK: Boca Chica

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Be Experience Live Hamaca ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Be Experience Live Hamaca

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 880 382
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Santo Domingo

3/ 5 5 recenzí


Jitka P. listopad 2019
Prohlídka hotelu Be LIve Experience Hamaca Garden a Beach ****. Hotel jsem navštívila v rámci infocesty po Dominikánské republice. Dělí se na dvě budovy - jak název napovídá, jedna je u pláže, d... celá recenze


Majka listopad 2018
Rozčarování v Dominikánské republice. Ne všechno, co jsme očekávali, se vyplnilo: Příroda - krása Počasí - každý den liják Problémy s výběrem hotovosti z místních ba... celá recenze


Andrea únor 2017
Nejhorší hotel. Nejhorší hotel co jsme zatím navštívili,hotel o který se evidentně majitel nějakou dobu nestará.Jen jsme vešli do recepce hned byl... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Nezávazná objednávka

Hotel Be Live Experience Hamaca
    Dominikánská republika, Santo Domingo, Boca Chica

Cena
37 570 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 880 382

Zájezd

dospělá osoba
2
37 570 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Svět Light - za osobu
2
490 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex - za osobu
0
1 090 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex Plus - za osobu
0
1 290 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Svět - za osobu
0
590 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 12 dní
0
290 Kč