Hotel Biokovka

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

4/5

Hotel Biokovka

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Číslo zájezdu: 1 811 041
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

přímo u krásné pláže
dítě do 7 let ZDARMA, možnost 2. dítěte do 7 bez lůžka (sleva 50%)
vnitřní bazény s mořskou vodou
zahrada a hřiště pro děti
bezbariérové pokoje (na vyžádání)

Poloha

nedaleko centra letoviska Makarska, v blízkosti pláže, v porostu středomořské vegetace.
Biokovka se nachází v nejkrásnější části města Makarska vedle oblázkové pláže v parku se středomořskou vegetací. Jeho poloha a mírné klima umožňují vedení terapie a dovolené po celý rok.

Vybavení

příjemný lázeňský hotel s renovovanými pokoji. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, restaurace, aperitiv bar, kavárna, TV místnost, kadeřnický a kosmetický salon, plážový bar
(v letních měsících), rehabilitační centrum. Wi-Fi k dispozici na pokojích a v lobby bez garance rychlosti připojení.

Ubytování

2+1 BM - 2lůžkový pokoj s přistýlkou, balkon s orientací na mořskou stranu
2+0 B - 2lůžkový pokoj, balkon s orientací na hory
Všechny pokoje se sprchou, WC, SAT TV, balkonem, telefonem, klimatizací.
Všechny pokoje jsou po renovaci, která proběhla v roce 2017 a 2018.
Pokoje s orientací na mořskou stranu (označeny BM, s přistýlkou) nebo na pohoří Biokovo (označení B bez možnosti přistýlky). Pokoje 2+1 s balkonem na mořskou stranu může obsadit rodina 2+2, kde druhé dítě do 7 let je bez nároku na lůžko se stravou.

Za příplatek 4 EUR/den - možnost zajištění ledničky na pokoj.

Stravování

polopenze nebo plná penze.
Snídaně a večeře formou bufetu, oběd je servírovaný.

Doplňující informace
  • dětská postýlka: na vyžádání, do 23.5. a od 26.9. zdarma, v období 23.5. - 26. 09. za poplatek cca 7 EUR/den - platí se na místě.
  • domácí zvíře: není povoleno

parkování: na parkovišti u hotelu zdarma (na místě se platí vratná kauce na parkovací kartu cca 20 EUR).

Sport a zábava

dva bazény s mořskou vodkou - lázeňský (teplota vody cca 36°C) a sportovní (teplota vody cca 25°C), dětské hřiště, fitness, sauna. Rehabilitační centrum disponuje moderním vybavením pro: vodoléčbu, elektroterapii, fang-zábaly, magnetoterapii, inhalace a další - provoz zajišťují kvalifikovaní pracovníci.

Pláž

oblázková přecházející až v hrubý písek, částečně stíněna středomořskou vegetací, s pozvolným přístupem do moře, vhodná pro děti. Vzdálenost: hotel přímo u pláže, přístup přes hotelovou zahradu (cca 40 m).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • Povinné poplatky na místě
  • pobytová taxa je zahrnuta v ceně.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Za sluncem, IČ: 42869650. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Makarská riviéra
  • Místo dle CK: Makarská riviéra

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Biokovka ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Biokovka

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 041
dnes zavřeno

Hodnocení

4/ 5 12 recenzí


Denisa K srpen 2019
Doporučujeme.. Za ty peníze jsme si dovolenou užili, jídlo dobré, vždy se dalo vybrat, pokoje ciste! Doporučujeme, pokud nejste extra narocni;) ... celá recenze


BB září 2018
B I O K O V K A 19.9. – 24.9.2018 hotel v Makarske. Skvělá dovolená, nádherné počasí, teplá voda v moři, výborná polopenze.... celá recenze


pealpe srpen 2016
Hotel. Hotel je z poloviny po rekonstrukci, každým rokem přibývají opravené pokoje. Kdo chce lepší pokoj musí si připlatit.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Biokovka
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Původní cena
5 892 Kč/os

Cena
5 472 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 041

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 472 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
0
2 166 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
675 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
522 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč