Termín:
25. 8. – 1. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

250 m od pláže, obě budovy mají společnou recepci.

Ubytování

dvoulůžkové s možností 2 přistýlek, sociální zařízení, balkon (za příplatek na vyžádání), trezor, TV, fén, klimatizace.

Stravování

polopenze, snídaně a večeře formou bufetu, voda a domácí víno. Za příplatek možnost plné penze.

Vybavení

recepce, restaurace, wi-fi ve společných prostorech, vstup do Diamanti Beach Village – použití bazénu, parkoviště limitované, půjčovna kol, za poplatek plážový servis. Při objednání plné penze se oběd podává v restauraci na pláži.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena

    ubytování za osobu a uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, pobyty minimálně na 5 nocí, zdarma wi-fi, parkoviště, vstup do Diamanti Beach Village 15.06.-08.09.).Odpolední svačinka 16:00-19:00 sladké a slané sušenky, limonáda a 1 domácí koktejl.

Základní cena nezahrnuje

Cena

    Povinný příplatek: pobytová taxa.Nepovinný příplatek: dětská postýlka 5 €/den, plážový servis 10 €/pokoj/noc – slunečník a 2 lehátka, plná penze 380 Kč/osoba, jednolůžkový pokoj +270 Kč/noc, příplatek pokoj s balkonem +50 - 85 Kč/noc/osoba dle termínu.Domácí zvířata: povolena na vyžádání 3 €/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Cesenatico

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Silvie Rose
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

Hotel Blue ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

Všechny zájezdy do Hotel Silvie Rose
Všechny zájezdy do Hotel Blue

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel Blue + Silvie Rose ***

Číslo zájezdu: 948443
Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico