Hotel Branisko

  Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Nový Smokovec

Hotel Branisko

    Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Nový Smokovec
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

- vstup do RELAX zóny- za každé 3 noci 1x vstup do wellness- krásná příroda slovenských Tater

Obecný popis

hotelový komplex se nachází ve známém rekreačním středisku Nový Smokovec a leží v centrální oblasti Vysokých Tater. Tato poloha zajišťuje blízkost k nejvýznamnějších turistickým cílům Vysokých Tater. Lázeňský komplex je složen: hotel Palace***, hotel Branisko*** a hotel Palace Grand***+. Naleznete také v naší nabídce.

Poloha

lázeňský komplex leží v blízkosti centra města, nedaleko městských částí Starý Smokovec a Vysoké Tatry. 300m od železniční stanice. 5 min. pěší chůze od hotelu se nachází lanovka na Hrebienok.

Vybavení

lázeňský komplex má 3 ubytovací domy - hotel Palace*** (zde se podává strava), hotel Branisko*** (centrum wellness) a hotel Palace Grand***+ (depandance hotelu Palace). Centrální recepce se nachází v hotelu Palace. Zde také najdete směnárnu, kavárnu, salónky a další. Hotel Branisko vzdálený od hotelu Palace cca 150m.

Ubytování

DBL Klasik- 2+0 - 2lůžkový pokoj, sprcha, WC, TV, Wi-Fi.DBL(+1) Klasik B - 2+1 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, balkon, sprcha, WC, TV, Wi-Fi.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru ze 4 jídel.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na dotaz
- domácí zvíře: na dotaz
- parkování: v blízkosti objektu, za poplatek cca 4 EUR/den

Sport a zábava

RELAX zóna- bazén- ricochet- kardio fitnessv hotelu Branisko se nachází wellness centrum:- bazén (12m délka) s mírně slanou vodou- finská sauna- parní sauna- aromasauna- solná inhalace- infrasauna- vířivka- Kneippova kúpel.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa cca 1 EUR/os./den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Za sluncem, IČ: 42869650. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Nový Smokovec

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 660 018
dnes zavřeno

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Hotel Branisko
    Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Nový Smokovec

Cena
5 700 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 660 018

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 700 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
0
2 852 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč