Termín:
27. 10. – 31. 10. 2019
Počet dní:
5 (ne – čt)
Počet nocí:
4
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

Hotel Cala dei Pini je příjemný hotel nedaleko divoké pláže s písečnými dunami. Nabízí komfortní pokoje, velký bazén, blízkost centra letoviska a různorodá panoramata v okolí hotelu.

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Porto Pino v klidné části jihozápadní Sardinie, v blízkosti nedotčeného zálivu di Palmas, cca 750 metrů od pláže Porto Pino, známé bílými písečnými dunami. Leží cca 6 km od městečka Santa Anna Arresi, kam jezdí autobus. Z jedné strany je obklopen borovicovým hájem a z druhé strany lagunou, původně sloužící k těžbě mořské soli. Nedaleko hotelu se nachází bary, malé obchůdky a restaurace/pizzerie. Vzdálenost od letiště v Cagliari - cca 73 km.

Vybavení

Snack-bar, restaurace. Bazén s trojí hloubkou, takže je vhodný i pro děti, se solární terasou vybavenou lehátky, křesly a stolky. Vybavenost hotelu je přizpůsobena potřebám osob s handicapem. Hotel je vhodný pro pořádání svateb i dalších společenských událostí. Kongresový sál s maximální kapacitou 80 osob s projekční plochou a videoprojektorem. Wi-fi ve společných prostorách zdarma ( v prostorách recepce, restaurace a u bazénu). Součástí hotelu je zahrada a parkoviště. Hotel akceptuje platební karty: Visa a Mastercard

Ubytování

Hotel disponuje cca 50 pokoji, které jsou velmi vkusně zařízené stylovým nábytkem. Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, centrální klimatizaze, telefon, TV, menší lednička, trezor a balkon. Možnost až 2 přistýlek. Jednolůžkový pokoj je možný na vyžádání za příplatek. Hotel disponuje také pokoji pro tělesně postižené osoby. Z pokojů je výhled na letovisko Porto Pino, do okolí nebo na bazén.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Polopenze (večeře) a plná penze (obědy a večeře bez nápojů) - je možné objednat za příplatek. Obědy a večeře jsou servírovány formou menu (klienti si vybírají předcházející večer). Hotel disponuje příjemnou, klimatizovanou restaurací, která je rozdělena na vnitřní a venkovní část s výhledem na bazén. Nabízí typické sardská jídla. Dítě 0-2 roky pobyt zdarma, platí pouze příplatek za snídaně. (+ za extra jídlo na místě).

Pro děti

Malý dětský koutek se skluzavkou a houpačkou je pro děti k dipozici v zahradě hotelu. Mini club pro děti 3-12 let za poplatek € 10/hod. k dispozici pouze na základě rezervace.

Sport a animace

Bazén vybaven lehátky a slunečníky. Tenisové kurty se nacházejí v Sant ?Anna Arresi. Večerní program dle nabídky.

Další služby

Půjčovna aut, kol.

Pláž

3 km dlouhá rozlehlá pláž, pyšnící se jemným bílým pískem, pozvolným vstupem do moře a křišťálově čistou vodou, je vzdálená od hotelu cca 750 metrů. Na pláži je několik restaurací / barů s toaletami a sprchami, ke kterým většinou patří i lehátka se slunečníky k pronájmu. Písečné duny se nacházejí na konci pláže. K pláži se lze přiblížit prašnou cestou na parkoviště (€ 5/den), ze kterého vstupujete na pláž cca v polovině. Alternativu nabízí menší písečná pláž v zátoce Porto Pinetto 'Portopineddu'. První bílá písečná pláž je dosažitelná příjemnou procházkou, ale i autem cca 1,2 km od hotelu, druhá 'Spiaggia dei Francesi' o 600m dále. Parkuje se v lesíku nad pláží. Není zde hlídané parkoviště. Hotel zajišťuje dopravu na pláž hotelovým minibusem za poplatek na místě - obsahuje dopravu, slunečník a 2 lehátka na den.

Důležité

Při aplikaci slevy FIRST MINUTE nutná předplatba celých 100 % již při rezervaci.

Poplatky na místě

Pobytová taxa cca € 1-3,5/osoba/den.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní s možností příplatku za polopenzi nebo za plnou penzi, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní s možností příplatku za polopenzi nebo za plnou penzi, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Základní cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.


Transfer z/na letiště - kalkulace a dostupnost privátního transferu na vyžádání u prodejce.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Sardegna Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Sardinie
  • Místo dle CK: Porto Pino

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Cala Dei Pini ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 600 m

Všechny zájezdy do Hotel Cala Dei Pini

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.