Termín:
1. 9. – 6. 9. 2019
Počet dní:
6 (ne – pá)
Počet nocí:
5
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Rodinný hotel se nachází ve vesničce Rocca Pietore, a je ideálním místem pro strávení letní dovolené na horách.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, bar, wellness centrum (finská sauna, turecké lázně a hydromasáže, relaxační zóna) parkoviště, výtah
Ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek a s vlastním soc. zařízením
Vzdálenosti:
cca 8 km od Malga Ciapely

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí
  • vstup do wellness centra (při pobytu na 7 nocí)

Základní cena nezahrnuje

  • nápoje k večeři
  • doprava
  • pobytová taxa 1 €/os/den (povinná platba na místě)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Consultour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Rocca Pietore
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Camoscio ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 4000 m

Všechny zájezdy do Hotel Camoscio

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.