Termín:
20. 10. – 27. 10. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

přímo u pláže Villamarina Cesenatico, bez přecházení silnice,  centrum cca 4 km.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, TV, fén, sociální zařízení, klimatizace, wi-fi, výhled na moře, většina balkon (kromě jednolůžkových).

Stravování

polopenze nebo plná penze, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, voda a domácí víno.

Vybavení

restaurace, bazén, whirlpool, sluneční terasa u pláže, hlídané nebo nehlídané parkoviště za poplatek, plážový servis (slunečník a 2 lehátka (cena na vyžádání), zdarma půjčování kol.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena

    ubytování za osobu a uvedený počet nocí s polopenzí a nápoji, minimální pobyt 5 nocí, zdarma wi-fi, použití bazénu.

Základní cena nezahrnuje

Cena

    Povinný příplatek: pobytová taxa.Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj +310 Kč/noc, hlídané parkoviště 12 €/den, nehlídané parkoviště 8 €/den – objednat předem, platba na místě, dětská postýlka 6 €/den, plná penze 280 Kč/osoba/den.Domácí zvířata: povolena na vyžádání 15 €/pobyt.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Cesenatico

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel David s bazénem ***

Číslo zájezdu: 948444
Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Všechny termíny a možnosti (1)