Hotel Edelweiss Maurach

  Rakousko, Achensee, Rakouská jezera, Tyrolsko, Achensee, Maurach am Achensee, Rofan

Hotel Edelweiss Maurach

    Rakousko, Achensee, Rakouská jezera, Tyrolsko, Achensee, Maurach am Achensee, Rofan
Původní cena
5 760 Kč/os

Cena
4 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 698 955
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Maurach

Umístění

Ideální poloha hotelu umožňuje nádherný výhled na hory a jezero. Hotel se nachází 150 m od centra a pouhých 500 m od jezera Achensee, lanovka Rofan je také dosažitelná během několika minut a další lanovka Kernwendel pouhých 5 km daleko.
Skibus 20 m od hotelu.

Hotel

Recepce, vstupní hala, apres ski bar, WiFi, společenská místnost s TV, dětský koutek (oddělen skleněnou stěnou od společenské místnosti), výtah, úchovna sportovního vybavení, půjčovna lyžařského vybavení, hlídané parkoviště a zahrada s krásnou terasou.

Pokoje

Alpenhotel Edelweiß má 36 pokojů a jeden apartmán. Pokoje jsou příjemně zařízené. Dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek mají sociální zařízení se sprchou či vanou, 3. a 4. lůžka formou rozkládacího gauče. Na pokojích najdeme TV/sat., fén, WiFi, župany a osušky do wellness (na vyžádání).

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bohatého bufetu včetně nápojů. K večeři nabízí hotel servírované menu s výběrem ze 2 až 3 hlavních jídel, zpravidla servírovaný studený či teplý předkrm a dezert, salátový bufet, nápoje za poplatek.
Restaurace Alpenhotel Edelweiss je pohodlně zařízena v typickém tyrolském stylu.

Rekreace

Hotel k odpočinku nabízí finskou saunu a relaxační koutek s lehátky.

Lyžařské vleky

Achensee - Christlum / Rofan / Zwölferkopf
nadmořská výška: 950 m - 1 800 m
Menší a klidné středisko je vhodné především pro rodiny s dětmi, začátečníky a středně pokročilé lyžaře. V oblasti se nachází 220 km upravených běžkařských tratí, nebo možnost bruslení a sáňkování.
Skiareál nabízí 16 km modrých, 30 km červených a 7 km černých sjezdovek.
K přepravě slouží 2 kabinové lanovky, 6 sedačkových lanovek a 11 vleků.

Základní cena zahrnuje

Výhody

  • Bezplatná karta Achenseecard umožňuje řadu bonusových výhod a propagačních akcí, včetně využití běžkařské stopy ve sportovním a zábavním parku Achensee. Achenseecard také nabízí možnost využít regionální autobus Achensee zdarma v rekreační oblasti Achensee. Ten jezdí každou hodinu.

Základní cena nezahrnuje

Informace

  • Příjezd od 14:00 Odjezd do 10:00 Domácí mazlíček za poplatek 15 EUR/noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Tyrolsko
  • Místo dle CK: Maurach

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 698 955
dnes 7.30–17 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Edelweiss Maurach
    Rakousko, Achensee, Rakouská jezera, Tyrolsko, Achensee, Maurach am Achensee, Rofan

Původní cena
5 760 Kč/os

Cena
4 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 698 955

Zájezd

dospělá osoba
2
4 920 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč