Hotel Flagman

  Bulharsko, Sozopol

1/5

Hotel Flagman

    Bulharsko, Sozopol
Původní cena
19 420 Kč/os

Cena
13 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 478 563
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Sozopol

Umístění

Hotel je situován v menší zahradě v nové části města Sozopol, blízko pláže, cca 35 km od letiště Burgas; supermarket u hotelu.

Pláž

Pěkná písčitá pláž se nachází cca 150 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 10-15 EUR/set).

Hotel

Vstupní hala, recepce, restaurace, bar, WiFi ve společných prostorách zdarma; za poplatek trezory na recepci (cca 40 BGN/týden). Bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit (cca 10 EUR).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), klimatizaci, SAT/TV, chladničku a balkon. Za příplatek studia a apartmány až pro 6 osob.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení all inclusive, které zahrnuje snídaně (8:00-10:00), obědy (12:00-14:00) a večeře (18:00-20:00) bufetovým způsobem, odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.

Rekreace

Za poplatek sportovní centrum s posilovnou, saunou, vířivkou a masážemi, možnost dalšího vyžití v nedalekém centru střediska.

Základní cena zahrnuje

LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

VLASTNÍ DOPRAVA:
7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Sozopol
  • Místo dle CK: Sozopol

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Flagman ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Hotel Flagman

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 478 563
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Sozopol

1/ 5 9 recenzí


Kalich červen 2019
Skvělá dovolená za rozumnou cenu. Pokud si někdo stěžuje na hotel, vybavení, jídlo nebo snad služby, tak si měl pako zaplatit Emiráty, kde mohl mít zlaté talíře, kl... celá recenze


Petra září 2017
Spokojenost. Na dovolené jsme byli se skoro dvouletým dítětem a hotel splnil naše očekávání. ... celá recenze


Ivana Došelová červenec 2017
Sozopol. Byli jsme velice spokojeni, hotel úžasný, každý den uklizeno, čisté ručníky, jídlo luxusní, prostředí příjemné, pláž kousek... ... celá recenze

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Hotel Flagman
    Bulharsko, Sozopol

Původní cena
19 420 Kč/os

Cena
13 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 478 563

Zájezd

dospělá osoba
2
13 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč