HOTEL HARMONIE 1

  Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice

3/5

HOTEL HARMONIE 1

    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

největší moravské lázně Luhačovice leží v malebném údolí říčky Olšavy v předhůří Bílých Karpat. Kromě léčivých minerálních vod, nabízí město širokou škálu kulturního, společenského a sportovního vyžití.Hotel je situován v krásném prostředí lesoparku, 20 min. chůze od lázeňského centra ( spojení MHD) a 500 m od rekreační přehrady. 150 m vzdálený sportovní areál nabízí k využití tenisové kurty, hřiště na míčové hry, minigolf a dvoudráhovou automatickou kuželnu. V okolí hotelu jsou výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku, in-lining, rybaření a běh na lyžích.

Koupání

hotelový krytý bazén 12 x 6 m. (Mimo provoz 15.11.-8.12.2019) Letní aquapark Duha (u Luhačovické přehrady) cca 600 m, Luhačovická přehrada.

Vybavení

restaurace, denní bar, společenský sál, letní terasa, krytý bazén, sauna, fitness, kosmetika a rehabilitační centrum s lázeňskými procedurami (masáže klasické, aroma, lávovými kameny, podvodní, medové, detoxikační, baňkování, oxygenoterapie, koupele suché uhličité, perličkové, vířivé, bylinné, elektroterapie, rašelinové obklady, inhalace, světloléčba biolampou a další). Parkoviště.

Speciální nabídka

WiFi internet (bar, restaurace, recepce) ZDARMA. Vstup do fitness ZDARMA. Parkování ZDARMA.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Při ubytování 1 dospělé osoby a 1 dítěte na pokoji platí dospělá osoba cenu za 1-lůžkový pokoj a dítě dětskou cenu. Možný pobyt se psy (malá rasa do 5 kg) za poplatek 150 Kč/noc. Bazén mimo provoz 16.11.-22.12.2019. V souvislosti s výměnou výtahů bude do února 2020 v provozu jen 1 výtah.
Poplatek z pobytu 21 Kč/os/noc se hradí na místě.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1, 2 a 3-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV-SAT, balkon.
  • Stravování: polopenze.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Bílé Karpaty
  • Místo dle CK: Luhačovice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 501
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

13. nejlepší hotel v destinaci Zlínský kraj

3/ 5 61 recenzí


jane březen 2020
Jednou stačilo. Jsem celkem holčičí welnesový maniak, takže mám přehled, a hotel Harmonie již nenavštívím.Ačkoli jsem na recepci vyzvídala co se d... celá recenze


Ilona únor 2020
Ubytovani v Harmonii. Dobré... celá recenze


Karla leden 2020
Nespokojeni s ubytováním. Pobyt jsme s manželem dostali jako dárek od děti k vánocům. Moc jsme se těšili na víkendový relax. Ten se, ale nekonal. Místo toho... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL HARMONIE 1
    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice

Cena
7 340 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 501

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 340 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč