Termín:
21. 9. – 28. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Rimini je velmi živé středisko Adriatické riviéry, nabízí množství sportovních, kulturních, nákupních a relaxačních aktivit. 15 km jižně od Rimini, u Riccione, je největší italský aquapark Acquafan, 40 km severně u Raveny je největší italský zábavní park Mirabilandia. V Rimini navštívíte historické centrum, delfinárium, Itálii v miniatuře, nabízí se výlet do San Marina aj. Hotel Ideal leží v Rimini v části Torre Pedrera, přímo u pláže. Hotel disponuje recepcí, barem, restaurací, výtahem, wifi připojení zdarma na recepci. Možnost malého psa na vyžádání v CK.

Pláž

0 m - jemný, zlatavý písek, prostorná,pozvolný vstup do moře.

Strava

snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z menu, zeleninový bufet

Typ ubytování

2-4lůžkové pokoje, vícelůžkové s palandou, TV, wifi, telefon, koupelna/wc, balkon, klimatizace za poplatek 4 EUR / pokoj / noc, možnost pokoje směr moře na vyžádání v CK za poplatek, dětská postýlka 4 EUR / noc

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku, služby delegáta

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa 1,5 EUR / osobu / den (splatná na místě)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tep Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Rimini

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Ideal ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 30 m

Všechny zájezdy do Hotel Ideal

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

12. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Emilia Romagna

Poslední komentář

24.7.2018 | Jiřina
Datum pobytu: červenec 2018
Idealní pro aktivnější lidi,kteří netráví čas v hotelu,ale na pláži.

Nejnovější recenze

5
24.7.2018 | Jiřina
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Idealní pro aktivnější lidi,kteří netráví čas v hotelu,ale na pláži.
4
30.11.2015 | anonymka
Datum pobytu srpen 2015
4/5 - Skvělé
Ideal by ho mohli nazvať keby sa majitelia posnažili ho kúsok zrekonštruovať a možno dbať viac na to koho ubytujú a na stravu. Bol by to perfektný hotel s jeho polohou ktorá je hneď pri pláži+skoro v centre. Ale zatiaľ by som tomu hotelu dala 3* maximálne tak za polohu,personál,a z časti za jedlo. Neni hodný troch hviezdičiek popri iných 3*-čkových hoteloch :) Ale samozrejme keď ste so správnymi ľuďmi s ktorými je Vám super tak je vám super hocikde aj keby spíte na pláži takže dovolenka super:)
4
20.1.2015 | Mirka
Datum pobytu červenec 2014
4/5 - Skvělé
Dovolená byla pěkná, díky vlastní dopravě jsme podnikli i spoustu výletů- např. do San Marina. Do Itálie jezdíme každoročně, většinou narazíme v hotelu na velmi příjemný personál.Tak domu bylo i v hotelu Ideal.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.