Hotel IONES

  Itálie, Emilia Romagna, Rimini, Rivabella

5/5

Hotel IONES

    Itálie, Emilia Romagna, Rimini, Rivabella
Hotel IONES

Poloha: Moderní hotel leží přímo u pláže v části Rimini - Rivabella.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, společenská místnost s TV, bar, výtah, venkovní parkoviště zdarma.
Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s koupelnou (sprcha, WC), klimatizace, sejf, SAT TV, telefon s přímou volbou, Wi-Fi zdarma, balkon. Dětská postýlka za poplatek 10 Euro/den na místě.
Strava: Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu + salátový bufet.
Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Základní cena zahrnuje

  • dopravu, 7x ubytování s polopenzí, balkon, klimatizaci, Wi-Fi (na pokoji), spotřebu energií, služby delegáta, pojištění CK pro případ úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: ANCORA-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26866641.
Lokalita dle pořadatele: Rimini, Rimini

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Iones Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Iones Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 617 603
dnes 8–19 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Emilia Romagna

5/ 5 1 recenzí

Magdaléna srpen 2019
Iones Hotel ***, Itálie, Emilia Romagna, Rivabella
Rimini. Dovolenou jsem objednala z náhlého popudu pro mě a mou čtrnáctletou dcerku, když jsem nevěděla co s volným, posledním prázdninovým... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací