Hotel Jole

  Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Hotel Jole

    Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico
Číslo zájezdu: 1 942 739
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Jole
 
Hotel Jole se nachází na krásném místě, jen pár kroků chůze od moře a centra města Cesenatico. Nabízí profesionální služby a milé přivítání.
Hotel Jole je obklopen nádherným parkem lemovaným typickými středomořskými rostlinami a je ponořen do bujné zeleně a vůni této oblasti.
Hotel je ideální pro sportovní dovolenou a odpočinek. Přidružená pláž 1 slunečník se 2 lehátky 20,00 EUR za den. Zdarma kola na půjčení.
VYBAVENÍ HOTELU: Vířivka, solárium a fitness centrum jsou jen některé z prvků tohoto komfortního zařízení. Od roku 2009 si můžete užít také příjemný bazén přímo na pláži.
VYBAVENÍ POKOJŮ: Všechny pokoje mají moderní technologie: vlastní koupelnu se sprchou, vysoušeč vlasů, trezor, satelitní TV, minibar, klimatizaci a balkon.
STRAVA: Polopenze v ceně. Snídaně + večeře s vodou v ceně. Originální kuchyně s bohatým menu potěší všechny chutě. Možnost dokoupení plné penze.
Příplatky:
Klimatizace 5,00 EUR za den (35 EUR za týden, na vyžádání před příjezdem).
Dětská postýlka na vyžádání 5,00 € na den.
Masáže od 21,00 do 56,00 EUR.
Turistická daň ve výši 1,50 € na osobu a den není zahrnuta v ceně.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atlantika, IČ: 25332040. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Cesenatico

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 942 739
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Jole
    Itálie, Emilia Romagna, Cesenatico

Původní cena
12 290 Kč/os

Cena
11 061 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 942 739

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
11 061 Kč
příplatek za parkovací místo
0
0 Kč
příplatek za ložní prádlo + osuška - osoba
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč