Termín:
21. 9. – 28. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze (polopenze s nápoji)
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Příjený rodinný hotel ležící v malebném letovisku Cattolica, cca 900 m od pláže. Hotel disponuje recepcí, barem, výtahem, parkovištěm, možno menších psů, wifi připojení na recepci.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, cca 900 m

Strava

polopenze (snídaně formou bufetu a večeře výběr z menu), plná penze ( snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z menu), v ceně pití: 1/2 vody a 1/4 l vína (k obědu a večeři)

Typ ubytování

2-4lůžkové pokoje (vícelůžkové pokoje mají jako přistýlku palandu), koupelna/wc, balkon, klimatizace, trezor, fén, TV/SAT, telefon, wifi připojení

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku

Základní cena nezahrnuje

možná pobytová taxa

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tep Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Cattolica

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel K2 ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

Všechny zájezdy do Hotel K2

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

19. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Emilia Romagna

Poslední komentář

20.8.2018 | Martina
Datum pobytu: srpen 2018
Z této dovolené,co se týče ubytování jsme byli hodně zklamaní.Několik let jsme stálými klienty Českého kormidla.A vždy jsme byli spokojení,ale tohle byla hrůza.!!!

Nejnovější recenze

3
20.8.2018 | Martina
Datum pobytu srpen 2018
3/5 - Průměr
Z této dovolené,co se týče ubytování jsme byli hodně zklamaní.Několik let jsme stálými klienty Českého kormidla.A vždy jsme byli spokojení,ale tohle byla hrůza.!!!
2
8.8.2018 | Katka
Datum pobytu červenec 2018
2/5 - Horší
Bohužel asi nejhorší dovolená.... Začalo to hledáním místa na parkování, ruský úvod, pokoj hrůza, pláž a moře špína, personál restaurace nic moc a pak už se to jen nabalovalo... Docela jsem se těšila domu. Ale děti si to užily...

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel K2 Cattolica ***

Číslo zájezdu: 1302677
Itálie, Emilia Romagna, Cattolica