Hotel KIANI BEACH

  Řecko, Kréta, Kalami

Hotel KIANI BEACH

    Řecko, Kréta, Kalami
Hotel KIANI BEACH

Poloha:Oblíbený, rodinný, luxusní hotel s příjemnou atmosférou a kvalitními službami s kapacitou 115 pokojů se nachází přímo u krásné písečné pláže oceněné Modrou vlajkou kousek od malebné vesnice Kalyves, jež je označována za jedno z nejzelenějších míst na Krétě ve vzdálenosti cca 20 km od letiště Chania. Restaurace, bary, nákupní centrum se nachází cca 2 km od hotelu, autobusová zastávka cca 100 m od hotelu.

Vybavení: Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, úschova zavazadel, směnárna, klimatizované prostory, konferenční místnost, TV místnost, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách a na pokojích zdarma, minimarket, zahrada, restaurace s terasou, střešní restaurace, bazénový bar, plážový bar, 2 venkovní bazény s dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), vyhřívaný vnitřní bazén, sluneční terasa, knihovna, dětské hřiště s pirátskou lodí, herna, denně animační programy pro děti i dospělé, fitness, wellness centrum. Služby zdarma: fitness, sauna, vířivka, jóga, zumba, kulečník, šipky, plážový volejbal, aerobik, vodní aerobic, animační programy.  Služby za poplatek: služby wellness centra (masáže, kadeřnické a kosmetické služby), videohry, hlídání dětí, služba praní a čištění prádla, potápěčské centrum, lékařská ordinace, půjčovna aut.

Pokoje: Luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s možností  až 2 přistýlek typ Family jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, trezorem, minilednicí (zdarma), setem na přípravu kávy a čaje, WiFi připojením (zdarma), koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, fénem a balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoj s přímým výhledem na moře. 4 osoby lze ubytovat pouze v rodinném pokoji za příplatek.

Stravování: Program all inclusive zahrnuje snídani (8:00-10.30), oběd (13:00-15:00) a večeři (19:00-21:30) formou bufetu, lehké občerstvení během dne (11:00-18:00) - snacky, sendviče, pizza, dezerty, káva a čaj, zmrzlina, ovoce, vafle a neomezenou konzumaci místních a vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů (10:00-24:00). K dispozici tematické večeře a dětské menu

Pláž: Krásná, písečná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře oceněná Modrou vlajkou se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, osušky a sprchy na pláži zdarma. Za poplatek na pláži občerstvení a bohatá nabídka vodních sportů a aktivit.

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování, stravu all inclusive, leteckou přepravu, letištní a bezpečnostní taxy včetně letištní asistence, palivový příplatek, transfer z letiště do místa pobytu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: ANCORA-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26866641.
Lokalita dle pořadatele: Kréta, Chania

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kiani Beach Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Kiani Beach Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 610 277
dnes 8–19 h

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

 • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

 • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací