HOTEL LESANA - Rekreační pobyt - Špindlerův Mlýn

Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

3/5

HOTEL LESANA - Rekreační pobyt - Špindlerův Mlýn

  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Stylová restaurace s krbem nabízí posezení v útulném prostředí. V letních měsících můžete využít posezení na přilehlé venkovní terase. Hotel nabízí tři dětské koutky pro každý věk. Volné chvíle jim zpříjemní playstation 3 room nebo multifunkční místnost s diskotékou. V zimní a letní sezoně od 18 – 20 hodin Vaše ratolesti zabaví kvalifikovaná opairka a Vy si můžete večeři vychutnat v klidu. Aktivitu v dětském koutku můžete sledovat z prostoru restaurace na TV obrazovce. Na požádání Vám zapůjčíme dětské chůvičky, ohřívače lahviček pro miminka. Wellness centrum obsahuje bazén s protiproudem a blowrem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene, whirpool, finskou saunu, parní lázně, solárium – Luxura a je možnost objednání tradičních masáží. Během Vašeho pobytu můžete využít biliard, společenské hry (vně i uvnitř hotelu), internetovou kavárnu, lobby bar s TV. Hotel disponuje vlastní lyžařskou školou (dětský vlek přímo u hotelu) s kvalifikovanými instruktory a půjčovnou veškerého lyžařského vybavení. V létě Vám zapůjčíme horská kola nebo Vám je uschováme v hotelové kolárně.

V nejbližším okolí se nachází Bobová dráha Špindlerův Mlýn – v tomto středisku byla jako první postavena bobová dráha v celé České Republice. Celková dráha tratě je 1 400 m. Bobová dráha je vyhledávaným cílem rodinných, školních, cyklistických nebo motorkářských výletů.

Dále pak Sportovní areál Medvědín – areál Horní Mísečky - Medvědín nabízí dvě lanovky a sedm lyžařských vleků, více než 11 km vždy kvalitně upravených sjezdovek a snowpark s vlastním vlekem určený snowboardistům.

Nebo také Špindlerův Mlýn – Špindlerův Mlýn je místem pro návštěvníky, kteří vyhledávají sport, turistiku, aktivní odpočinek. Je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, obnovu fyzické a duševní kondice.

Nebo dále ještě Aquapark Špindlerův Mlýn – areál AQUA Park Špindlerův Mlýn vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu.

A také ještě Krkonoše – krkonoše jsou nejznámějším pohořím v České republice - hora Sněžka je nejvyšším bodem země. Krásná příroda a turistické služby na vysoké úrovni láká každoročně tisíce návštěvníků.

Ubytování

Ve dvoulůžkových až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, sejfem, minibarem, fénem a připojením na internet přes Wi-Fi.

Slevy

Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Parkování je možné přímo u hotelu zdarma.

Základní cena zahrnuje

Rekreační pobyt
Cena na osobu / noc se snídaní.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Parkování je možné přímo
u hotelu zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko
  • Parkování
  • Dětská postýlka pro dítě do 3 let
  • Pobyt se psem
  • Pobyt se psem 7 nocí
  • Rekreační poplatek
  • Bezlepková strava

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Špindlerův Mlýn

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 668 515
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Královéhradecký kraj

3/ 5 16 recenzí


Bára listopad 2019
Zklamání. Ráda bych svou recenzi rozdělila na dva pohledy. Začnu tím lepším. To je personál tohoto hotelu. Usměvavý, nápomocný, bez nejmenší... celá recenze


Jan Šiška říjen 2019
Neurazí, nenadchne. Hotel je z venku pěkný, uvnitř sice trochu zastaralý, ale útulný. ... celá recenze


Ilona červenec 2019
Zklamání. Umístění hotelu perfektní, nádherné procházky a výlety v dosahu bez použití dopravního prostředku, velké plus. Měli jsme zaplaceno... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL LESANA - Rekreační pobyt - Špindlerův Mlýn
  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Cena
6 200 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 668 515

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 200 Kč
příplatek za bezlepkovou stravu
0
490 Kč
příplatek za dětskou postýlku pro dítě do 3 let
0
200 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč