Termín:
19. 10. – 26. 10. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Rimini je velmi živé středisko Adriatické riviéry, nabízí množství sportovních, kulturních, nákupních a relaxačních aktivit. 15 km jižně od Rimini, u Riccione, je největší italský aquapark Acquafan, 40 km severně u Raveny je největší italský zábavní park Mirabilandia. V Rimini navštívíte historické centrum, delfinárium, Itálii v miniatuře, nabízí se výlet do San Marina aj. Hotel Losanna leží v Rimini v části Marina Centro, cca 150 m od pláže. Hotel disponuje recepcí, barem, restaurací, výtahem, wifi připojení na recepci zdarma, parkoviště. Možnost psa na vyžádání v CK.

Pláž

cca 150 m - jemný, zlatavý písek, prostorná,pozvolný vstup do moře.

Strava

snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, zeleninový bufet

Typ ubytování

2-4lůžkové pokoje, vícelůžkové s palandou, TV/SAT, wifi, fén,telefon, koupelna/wc, klimatizace, některé pokoje s balkoenm na vyžádání v CK za poplatek, dětská postýlka 6 EUR / noc

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku, služby delegáta

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa 1,5 EUR / osobu / den (splatná na místě)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tep Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Rimini

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Losanna ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m

Všechny zájezdy do Hotel Losanna

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

8. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Emilia Romagna

Poslední komentář

2.7.2017 | Pavel
Datum pobytu: červen 2017
Již bych sem víckrát nejel.

Nejnovější recenze

2
2.7.2017 | Pavel
Datum pobytu červen 2017
2/5 - Horší
Již bych sem víckrát nejel.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel Losanna ***

Číslo zájezdu: 1247252
Itálie, Emilia Romagna, Rimini, Rimini Marina Centro