Termín:
3. 10. – 6. 10. 2019
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Název zájezdu dle CK

Hotel MÁJ - Chuť Piešťan (3 noci) s polopenzí

Poloha

hotel se nachází v tiché oddychové části Slňava, cca 400 m od jezera Slňava.

Vybavení a služby

recepce, restaurace, kavárna, společenská místnost, WI-FI připojení, parkoviště, hotel je bezbarierový.

Ubytování

2lůžkové pokoje se sprchou (vanou) a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, rádiem, telefonem, ventilátorem, balkonem, s možností přistýlky.

Sport a zábava

bazén, fitness, sauna, solárium, půjčovna kol, v okolí - golf, tenisové kurty, vodní sporty (kanoistika, jachting, vodní lyžování), rybolov, tandemové seskoky padákem, squash, bowling, turistika, cyklistika, v zimě - lyžování, zimní stadión.

Stravování

snídaně formou bufetu, večeře výběrem z 6 menu se salátovým bufetem

Doplňující informace

uzamykatelné parkboxy - 4 EUR/den, místní poplatek - 1,1 EUR/os./ noc - platí se na recepci. Bonusy pro ubytované klienty: směnárna, trezor, pronájem sportovních potřeb, společenských her, hotelová knihovna, župany, vlastní motivační animace, hudební koncerty, živá muzika v kavárně, turistika a nabídka výletů. Děti nemají v ceně zahrnuty procedury.

Poznámka

Místní poplatek - cca 1,1 EUR/os./noc - platí se na recepci (kromě osob do 18 let, držitele ZTP průkazu a jejich doprovodu).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  CHUŤ PIEŠŤAN (3 NOCI): 3x ubytování, 3x polopenzi, lázeňský balíček: 1x částečný bahenní zábal + suchý zábal, 1x minerální koupel + suchý zábal, 1x klasická částečná masáž 20 min., 1x oxygenoterapie, 1x elektroterapie, 1x Škola zad.
  CHUŤ PIEŠŤAN (4 NOCI): 4x ubytování, 4x polopenzi, lázeňský balíček: 1x částečný bahenní zábal + suchý zábal, 2x minerální koupel + suchý zábal, 1x klasická částečná masáž 20 min., 1x oxygenoterapie, 1x elektroterapie, 2x Škola zad.
  CHUŤ PIEŠŤAN (7 NOCI): 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček: 3x částečný bahenní zábal + suchý zábal, 3x minerální koupel + suchý zábal, 2x klasická masáž částečná 20 min., 2x oxygenoterapie, 2x elektroléčba, 4x Škola zad.
  WELLNESS VÍKEND (2 NOCI): 2x ubytování, 2x polopenzi, lázeňský balíček: horký parafango zábal + klasická masáž zad + hydromasážní jacuzzi vířivka.
  WELLNESS VÍKEND (3 NOCI): 3x ubytování, 3x polopenzi, lázeňský balíček: horký parafango zábal + klasická masáž zad + hydromasážní jacuzzi vířivka.
  SENIORSKÝ POBYT (5 NOCÍ): 5x ubytování, 5x polopenzi, lázeňský balíček: 5 procedur: klasická masáž, parafango zábal, perličková koupel, 2x oxygenoterapie.
  SENIORSKÝ POBYT (7 NOCÍ): 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček: 5 procedur: klasická masáž, parafango zábal, perličková koupel, 2x oxygenoterapie.
  WELLNESS POBYT (5 NOCÍ): 5x ubytování, 5x polopenzi, lázeňský balíček: 10 procedur: čokoládová masáž pro dámu nebo masáž s aroma olejem pro pána, masáž chodidel s aroma olejem, relaxační masáž šije 10´, masážní křeslo, koupel se solí z Mrtvého moře, 2x jacuzzi vířivka, 2x horký zábal (rašelinový / parafango), 1x vstup do finské sauny 1,5 h, 1x vstup do infra sauny
  WELLNESS POBYT (7 NOCÍ): 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňský balíček: 10 procedur: čokoládová masáž pro dámu nebo masáž s aroma olejem pro pána, masáž chodidel s aroma olejem, relaxační masáž šije 10´, masážní křeslo, koupel se solí z Mrtvého moře, 2x jacuzzi vířivka, 2x horký zábal (rašelinový / parafango), 1x vstup do finské sauny 1,5 h, 1x vstup do infra sauny
  V ceně každého pobytu: volný vstup do krytého bazénu 31 - 33°C, volný vstup do hotelového fitness studia, taneční večery ve středu a pátek, Nordic Walking hole na půl dne.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vítkovice Tours, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
 • Místo dle CK: Piešťany
Informace o slevách

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

13. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Západní Slovensko

Poslední komentář

30.12.2018 | lumeer
Datum pobytu: prosinec 2018
dobrý

Nejnovější recenze

4
30.12.2018 | lumeer
Datum pobytu prosinec 2018
4/5 - Skvělé
dobrý

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.