Termín:
25. 8. – 1. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Původní cena:
7 090  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

popis
Dovolená v krásném italském městečku!
 • 7 nocí v hotelovém pokoji
 • Dítě na 1. přistýlce do 11,99 let ZDARMA
 • Polopenze
 • Pláž pouhých 200 m od hotelu
 • Většina pokojů má nový nábytek od roku 2016
 • WiFi na baru
 • Pozvolná písečná pláž
 • Doprava vlastní i autobusová
Městečko Caorle - klidné místo s historickým nádechem!

Caorle je malé klidné městečko s dlouhou historií, jehož vznik se datuje rokem 40 let př. n.l.. Toto místo Vám ale může nabídnout spousty akcí i pestrý noční život. Navštívit můžete sobotní dopolední trhy, aquapark Aquafollie, v blízkosti tenisové kurty, minigolf, golfové hřiště, vodní a plážové sporty nebo individuální výlety do okolí.

Pláž v Caorle se skládá ze 2 částí – spiaggia di Levante – převážně volná, široká pláž s pozvolným vstupem do moře, v levé části letoviska. Druhá je spiaggia di Ponente – převážně placená, s množstvím sprch, barů a restaurací. Mezi plážemi je promenáda lemována kamennými sochami místních umělců.

Hotel s jednoduchým ubytování kousek od pláže i od centra!

Hotel Minerva s kapacitou 55 lůžek v 21 pokojích se nachází v blízkosti centra historického městečka Caorle, které leží 70 km od Benátek. Hotel má 3 podlaží, na každém z nich se nachází 7 pokojů. Poloha cca 200 m od pláže a 50 m od hlavní třídy Viale Santa Margherita jej předurčuje jako ideální ubytovací místo pro hosty toužící po klidné dovolené, slunění, koupání a jiným mořským radovánkám.

Hotel nabízí jednoduché ubytování - tzv. lowcost ubytování.

Pro rok 2018 se plánuje klimatizace v pokojích v 1. patře (za poplatek cca. 1 500 - 2 000 Kč/týden).

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou jednoduše vybaveny a mají vlastním soc. zařízení. Je možné rezervovat pokoje s balkonem (pokoje č. 7, 14, 15, 17, 23) za příplatek 600 Kč/pokoj/týden - na balkonech je zákaz kouření, nebo bez balkonu (pokoje č. 9, 19 a 26).

Pro klienty máme k dispozici pokoje v 1. patře č. 7 a 9, pokoje ve 2. patře č. 14, 15, 17, 19 a také pokoje ve 3. patře č. 23 a 26.

Od léta 2016 má hotel většinu pokojů s novým nábytkem.

Stravování probíhá formou polopenze - snídaně část servírovaná a část formou bufetu, servírovaná večeře - výběr ze 3 menu. Hlavní část snídaně si klient vybírá den předem, stejně tak i hlavní jídlo k večeři - skládá se z polévky/těstovin, hlavního jídla (na výběr italské, české a studené) a dezert (zákusek nebo ovoce). Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Jídla jsou připravovaná na český způsob. Na místě je možnost dokoupení obědů (nutno vyžádat předem v CK).

Vybavení hotelu

V hotelu je klientům k dispozici klimatizovaná jídelna s TV, bar - platba v Kč i €, WiFi na baru, venkovní posezení, zastřešený venkovní prostor pro ponechání zavazadel, parkování u hotelu - 3 parkovací místa na vyžádání (při rezervaci v CK) za poplatek (500 Kč/park. místo/ týden, platba na místě). Dále se dá parkovat v ulicích dle dopravního značení či v blízkosti hotelu je parkovací dům - za poplatek cca 10 € - 15 €/den. Pouhých 200 m od hotelu se nachází krásná písečná pláž - část Ponente - placená. Plážový servis na vyžádání cca 1600 Kč/týden nebo 300 Kč/den - platba v hotelu. Veřejná pláž je 10 min od hotelu popř. kdekoliv před řadami slunečníků v místech, kde se nepronajímají šlapadla.

Tipy na výlety
 • Benátky
 • Lido di Jesolo
 • Verona
 • Padova
 • Parco Zoo Punta Verde
Důležité informace
 • Menší vychovaná domácí zvířata povolena za poplatek (platba na místě)
 • Hotel Minerva je nekuřácký vyjma prostorů k tomu určených. Tímto prostorem je terasa před hotelem. Z toho plyne zákaz kouření na balkonech!
 • Doprava vlastní i autobusová
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • Check in od 12.00 hod., check out do 8.00 hod.
 • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

autobusovou dopravu, 7x ubytování/os., 7x polopenze/os., povlečení a ručníky (ne osuška, 1x týdně výměna), služby oblastního delegáta od 30.6. do 1.9.2018.

7x ubytování/os., 7x polopenze/os., povlečení a ručníky (ne osuška, 1x týdně výměna), služby oblastního delegáta od 30.6. do 1.9.2018.

Základní cena nezahrnuje

všechny příplatky v Kč/€ se platí na místě - možno na místě dokoupit obědy cca 150 Kč/os./den - na místě, parkovací místo u hotelu 500 Kč/týden (pouze 3 parkovací místa - musí být předem vyžádána a potvrzena), parkovací dům 10€/den, plážový servis 1600 Kč/týden nebo 300 Kč/den, výměna ručníku 2€, výměna prostěradla 2 €, domácí mazlíček na vyžádání 300 Kč/pobyt, cestovní pojištění, povinná pobytová taxa se hradí na místě cca 2,80 €/osoba starší 12ti let/týden, veškeré příplatky platba na místě (v Kč i €).

všechny příplatky v Kč/€ se platí na místě - možno na místě dokoupit obědy cca 150 Kč/os./den - na místě, parkovací místo u hotelu 500 Kč/týden (pouze 3 parkovací místa - musí být předem vyžádána a potvrzena), parkovací dům 10 €/den, plážový servis 1600 Kč/týden nebo 300 Kč/den, výměna ručníku 2 €, výměna prostěradla 2 €, domácí mazlíček na vyžádání 300 Kč/pobyt, cestovní pojištění, povinná pobytová taxa se hradí na místě cca 2,80 €/osoba starší 12ti let/týden, veškeré příplatky platba na místě (v Kč i €).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře České Kormidlo, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Benátsko
 • Místo dle CK: Caorle
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Minerva

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 160 m

Všechny zájezdy do Hotel Minerva

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

40 uživatelů

Pořadí

162. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Benátsko

Poslední komentář

14.7.2018 | Peter
Datum pobytu: červenec 2018
Hotel 0 bodov. More bolo super.

Nejnovější recenze

2
14.8.2017 | Kiara
Datum pobytu srpen 2017
2/5 - Horší
Velké až obrovské mínus je fakt, že musíte pokoj opustit ráno v 8 hodin, odjezd ale není dřív, než ve 21 hodin. Takže 13 a více hodin se nemáte kde osprchovat (což je z moře nutnost), pouze na pláži studenou vodou, ale tam se nemůžete vysvléct z plavek). Zavazadla si necháváte vedle hotelu pod přístřeškem, nic se neztratilo a ani jsem o žádné dřívější ztrátě neslyšela, ale je to hodně nepraktické. Musíte neustále lézt do kufru, protože tam máte věci, které potřebujete v průběhu dne, ale není tam místo, kam si je dát, všude spousta zavazadel a lidí, kteří tam čekají na odjezd a taky těch, kteří přijeli a čekají na pokoj. Dostanete oběd za 150 Kč ve 14 hodin, když si ho objednáte den předem, večeři už ne. Další VELKÉ mínus bych dala za nemožnost platit nápoje při konzumaci. Majitel si vaši "útratu" zapisuje do notesu a pak vám ji naúčtuje až na konci pobytu. Dostanete účtenku. Nelze zaplatit hned. Po odhlášení z hotelu to již lze, během pobytu NE. Takže pořád v duchu počítáte, aby vám zbylo dost na útratu za pití. Džus pro děti denně k večeři 50 Kč, drink Aperol také tak, pivo tuším taky. Euro počítal pan majitel v době našeho pobytu 25 Kč (byli jsme první týden v srpnu 2017). Kurz byl jinak téměř 27 Kč. To jen pro informaci, s čím počítat. HODINU ODJEZDU se dozvíte až kolem 14.hodiny. Celý den se dělíte o jediné wc s mnoha účastníky, do 13 hodin s cca. s 50-60. Sprcha k dispozici není, byť tam je. Prý to nedělalo dobrotu (to jsem nepochopila) a uzavřeli ji. Přístřešek, kde trávíte celý den odjezdu, pokud nejdete do restaurace nebo k moři (a to když prší nejdete) je docela katastrofa, tvrdé dřevěné lavice a dva dřevěné stoly. Pár stolů a židlí PVC, ale ty jsou většinou hned obsazené. Pohyb mezi desítkou kufrů docela zážitek. HOtel má tři patra bez výtahu. Je na klidném místě, pokud neřvou Němci a Italové z Le Star, je tam opravdu celkem klid. POZOR NA KOMÁRY - těch je tam požehnaně, takže repelent nutností.
2
26.7.2017 | SuperDovča
Datum pobytu červenec 2017
2/5 - Horší
Tato dovolená je pro osoby vyhledávající abnormální klid. V hotelu ho budete mít, je tam zakázané skoro i dýchat. A ve městě je také klid. Pro Rodiny s dětmi je to super dovolená (až na stravu a hoteliéra) choďte se stravovat jinam! tady je to o zdraví. Nenechte se zmást kladnou recenzí, jak jsme zjistili, žádný člověk se zdravím rozumem by kladnou recenzi nenapsal :) v tom má asi prsty někdo jiný
5
30.6.2017 | Jirka
Datum pobytu červenec 2016
5/5 - Úžasné
Za cenu včetně dopravy a polopenze se jedná o ideál za slušný peníz.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel Minerva

Číslo zájezdu: 903595
Itálie, Benátsko, Caorle, Caorle - Ponente

Všechny termíny a možnosti (35)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
So 15.9 – So 22.9.2018
2 lůžkový pokoj č. 26 bez balkónu
8 dní
polopenze
4 490 Kč
Autem
So 25.8 – So 1.9.2018
2 lůžkový pokoj , č. 9 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
5 290 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 25.8 – So 1.9.2018
2 lůžkový pokoj , č. 9 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
5 290 Kč
LM | Po slevě 25%
Autem
So 4.8 – So 11.8.2018
2 lůžkový pokoj , č. 9 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
5 890 Kč
LM | Po slevě 26%
Autem
So 4.8 – So 11.8.2018
2 lůžkový pokoj , č. 9 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
5 890 Kč
LM | Po slevě 26%
Autem
So 4.8 – So 11.8.2018
2 lůžkový pokoj , č. 19 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
5 890 Kč
LM | Po slevě 26%
Autem
So 4.8 – So 11.8.2018
2 lůžkový pokoj č. 19 bez balkonu s obývacím pokojem obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
5 890 Kč
LM | Po slevě 26%
Autem
So 25.8 – So 1.9.2018
2 lůžkový pokoj č. 28 s balkónem
8 dní
polopenze
5 890 Kč
LM | Po slevě 23%
Autem
So 25.8 – So 1.9.2018
2 lůžkový pokoj č. 27 s balkónem
8 dní
polopenze
5 890 Kč
LM | Po slevě 23%
Autem
So 25.8 – So 1.9.2018
2 lůžkový pokoj č. 28 s balkónem obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
5 890 Kč
LM | Po slevě 23%
Autem
So 25.8 – So 1.9.2018
2 lůžkový pokoj č. 27 s balkónem obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
5 890 Kč
LM | Po slevě 23%
Autem
So 4.8 – So 11.8.2018
2 lůžkový pokoj č. 17 s balkonem obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
6 490 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
So 4.8 – So 11.8.2018
2 lůžkový pokoj č. 28 s balkónem obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
6 490 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
So 4.8 – So 11.8.2018
2 lůžkový pokoj č. 17 s balkonem
8 dní
polopenze
6 490 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
So 4.8 – So 11.8.2018
2 lůžkový pokoj č. 28 s balkónem
8 dní
polopenze
6 490 Kč
LM | Po slevě 24%
Autem
So 11.8 – So 18.8.2018
2 lůžkový pokoj č. 19 bez balkonu s obývacím pokojem obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
6 990 Kč
LM | Po slevě 10%
Autem
So 11.8 – So 18.8.2018
2 lůžkový pokoj , č. 19 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
6 990 Kč
LM | Po slevě 10%
Autobusem
Pá 24.8 – Ne 2.9.2018
2 lůžkový pokoj , č. 9 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 4 osobami, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
7 480 Kč
Autobusem
Pá 24.8 – Ne 2.9.2018
2 lůžkový pokoj , č. 9 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 3 osobami, přistýlka
10 dní
polopenze
7 480 Kč
Autem
So 11.8 – So 18.8.2018
2 lůžkový pokoj č. 15 s balkónem
8 dní
polopenze
7 590 Kč
LM | Po slevě 10%
Autobusem
Pá 3.8 – Ne 12.8.2018
2 lůžkový pokoj , č. 9 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 3 osobami, přistýlka
10 dní
polopenze
8 080 Kč
Autobusem
Pá 3.8 – Ne 12.8.2018
2 lůžkový pokoj , č. 9 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 4 osobami, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
8 080 Kč
Autobusem
Pá 3.8 – Ne 12.8.2018
2 lůžkový pokoj , č. 19 bez balkonu s obýv. pokojem obs. 3 osobami, přistýlka
10 dní
polopenze
8 080 Kč
Autobusem
Pá 3.8 – Ne 12.8.2018
2 lůžkový pokoj č. 19 bez balkonu s obývacím pokojem obs. 4 osobami, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
8 080 Kč
Autobusem
Pá 24.8 – Ne 2.9.2018
2 lůžkový pokoj č. 28 s balkónem
10 dní
polopenze
8 080 Kč